خرید و قیمت انواع باتری لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

لپ تاپ های 17 اینچی بزرگترین صفحه نمایش موجود در بازار می باشند که دارای حافظه های زیاد و مخصوص کار های سنگین تر هستند. هر لپ تاپ مشخصات سختافزاری خاصی دارد که توضیح و تفکیک هر کدام از آنها و در نهایت مقایسه، به کار مشکلی تبدیل شده است.

میدانیم که IBM تولید لپ تاپهای ThinkPad را متوقف کرده است، اما این لپ تاپها هنوز هم به لطف کمپانی لنوو در تجارت حضور داشته و میتوانند به عنوان لپ تاپهای کاربردی و ارزشمند در اختیار خریداران قرار گیرند. صفحه نمایش های 12.5 تا 14 اینچی بهترحمل می شوند وبیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. برای انجام این امور لپ تاپ های میان رده و یا حتی پایین رده می تواند گزینه ی مناسبی باشد. بنابراین در صورتی که از برنامههای حجیم استفاده میکنید یا فایلهای ذخیرهسازی شما بسیار زیاد است، نیاز به اندازههای بزرگتر هارد دارید.

این نیاز برای توسعه دهندگان بازی حتی بیشتر میشود. 11 تا 14 اینچی : معمولا این نوع لپ تاپ ها به دلیل حجم کم و سبک بودن مناسب افرادی است که مشغول سفر اند و یا دانشجو اند. این لپ تاپها بسته به نیاز شخصی هر کاربر تعیین میشود و ممکن است که برای مسائل کاری یا دانشگاهی مورد استفاده قرار گیرد. در ابتدا، قیمت لپ تاپ لنوو را در مدلهای مختلف مورد بررسی قرار دهید. انواع متنوعی از لپ تاپ ها در اندازه ، جنس بدنه، ویژگی های سخت افزاری، قیمت لپ تاپ و برند و قدرت سخت افزاری وجود دارد.

به طور کلی دو تکنولوژی نمایشگر برای لپ تاپ وجود دارد LCD و OLED.نمایشگر LCD شاخهها با تکنولوژیهای متفاوتی را شامل میشود. همه مک بوک ها با جدید ترین سیستم عامل دسکتاپ اپل ، macOS Big Sur ارائه می شوند. لینوکس سیستم عامل محبوب برنامه نویسان است. ویژگی دیگر لینوکس متن باز بودن آن است که کاربر به راحتی بتواند تغییرات دلخواه خود را پیاده سازی کند. امروزه فناوری ساخت آن ها حتی به سمت باریک تر شدن پیش رفته تا حمل و نقل آن را هر چه آسان تر کند الته نا گفته نماند هر چقدر ظریف تر میشه قیمت لپ تاپ گرانتر میشه.

دیدگاهتان را بنویسید