خرید و قیمت انواع باتری لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

وزن سبک، سرعت بالا، سیستم عامل متفاوت از دیگر لپتاپها، تاچ اسکرین، عمر باتری بسیار چشمگیری، سرسخت بودن و عمر طولانی. سبک بودن وزن سیستم شما نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد بخصوص برای کسانی که هر روز سیستم خود را حمل می کنند. این مورد در خرید لپ تاپ اولویت ندارد اما پیشنهاد میشود که برای جلوگیری از حمل همیشگی تعداد زیادی دانگل، به اتصالات مورد نیاز خود بر روی سیستم نیز توجه نمایید. در لپتاپهای گیمینگ رده پایین معمولا از انویدیا MX250 یا GTX 1650 استفاده میشود و در مدلهای میانرده از RTX2050 یا RTX 2060 و در بالارده از RTX 2070 یا RTX 2080 استفاده میگردد.

اغلب لپتاپهای موجود در بازار از پورت USB 3.0 و خروجی HDMI برخوردار هستند و در برخی از مدلها پورت USB Type-C نیز روی لبه کناری تعبیه میشود و یک امتیاز برای آن محصول قلمداد میشود. این لپ تاپ ها متناسب با کانفیگی که دارند در بازه ی قیمتی بین 20 میلیون که آنها را با نام لپ تاپ های پایین رده می شناسیم، شروع می شود و تا بازه ی قیمتی 100 میلیون در بازار موجود می باشند. در نتیجه پیشهاد ما به شما این است تا قبل خرید متناسب با بودجه ی خود قابلیت های موجود در لپ تاپ ها را در برند های مختلف مقایسه کرده و بعد برای خرید اقدام کنید.

قیمت لپ تاپ دسته دوم به مواردی مانند نوع سخت افزارهای بهکار رفته، کیفیت ساخت و برند آن بستگی دارد. کیفیت صفحه لپ تاپ یکی از خاص ترین نکات مهم هنگام خرید لب تاب است که باید به آن توجه کافی داشته باشید و باید محصولی را انتخاب کنید که وضوح تصویر بی نظیری داشته باشد که دچار مشکل نشوید. داشتن صفحه کلید با نور پس زمینه و لمسی بودن آن یک مزیت به حساب می آید. این لپ تاپ 14 اینچی با پردازنده ی COREI7 می تواند گزینه ای فوق العاده مناسب برای کاربری های عمومی و استفاده در ادارات باشد.

لپ تاپ­های گیمینگ این برند نیز شهرت بسیار خوبی دارد و با عمر باتری خوب و استفاده از استانداردهای جدید و به روز بسیار مورد توجه واقع شده است. از محبوب­ترین و پرفروش­ترین لپ تاپ­های این برند می­توان به سری لتیتیود، اینسپایرون، وسترو و اکس پی اس اشاره نمود. لپ تاپی که بتواند از عهده پردازش مهمترین و کاربردیترین نرم افزار ویرایش زیر بربیاید با سایر نرمافزارها مشکل چندانی نخواهد داشت. اگر شما بدون در نظر گرفتن آن ها و بدون هیچ تحقیق و بررسی به سراغ تهیه لپ تاپ ها بروید، مطمئن باشید که از خرید خود پشیمان می شوید چون لپ تاپی که بدون آگاهی خریداری شده است، نمی تواند نیاز شما را برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید