خرید و قیمت انواع باتری لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

برخی مدلها دارای یک گرافیک مستقل قویتر هم هستند که در کنار چیپ اصلی به کار میرود و پردازشهای سنگینتر را انجام میدهد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد و یا شنیده باشید که بخواهید برای راهنمایی گرفتن از فردی جهت بازی خاصی به شخصی مراجعه کنید . استفاده از پردازنده (CPU) قدرتمند در این مدل لپ تاپ ها سرعت بوت شدن سیستم را میانگین به 30 ثانیه رسانده است که در مقایسه با سایر هم نسل های خود تایم قابل قبولی می باشد. اگر قصد خرید یکی از بهترین لپ تاپ گیمینگ تا 4 میلیون را دارید , مدل ASUS G550JX یکی از بهترین لپ تاپ مخصوص بازی می باشد .

یکی از نکات قابل توجه در خرید یک لپ تاپ گیمینگ , موضوع هزینه آن می باشد . » در مورد قیمت لپ تاپ هم میشه گفت چنین چیزی صدق میکنه ! هر چند که در این مطلب قصد نداریم چندان به لپ تاپهای گیمینگ اشاره کنیم اما حقیقتا از این جا به بعد ترجیح میدهیم به جای نوت بوکهایی مانند مک بوک ایر گران قیمت به سراغ مدلهای گیمینگ پایین رده برویم که حداقل از نظر پردازشی وضعیت بهتری را در اختیار کاربران قرار میدهند. با توجه به مشخصات گفته شده، میتوان نتیجه گرفت لپ تاپ IdeaPad L3 برای دانشجویانی که بیشتر وقت خود را صرف حضور در کلاسهای آنلاین و کار با برنامههای مهندسی میکنند گزینهای مقرون بهصرفه و کاربردی است.

همچنین اگر با توجه به بودجه خود تصمیم به انتخاب و خرید بهترین لپ تاپ گیمینگ تا 5 میلیون را داشتید , مدل Y520C کمپانی لنوو می تواند انتخاب مناسبی با توجه به هزینه صرف شده شما باشد . قیمت مینی لپ تاپ لنوو بسیار مقرون به صرفه است و آن را برای افرادی که بودجه کمتری را برای خرید این محصول اختصاص دادهاند، مناسب میکند. گرچه این قیمت نسبتا گران در مقایسه با سایر لپ تاپ ها بدون علت نیست , ولی یک گیمر حرفه ای برای انتخاب یک لپ تاپ مخصوص بازی باید سیستمی مناسب را انتخاب کند .

لپ تاپ تدوین باید بتواند نرمافزارهای تدوین را با سرعت خوب اجرا و پردازش کند. با توجه به ویژگی های بررسی شده در مورد لپ تاپ گیمینگ و معرفی برند های گوناگون در حوزه تولید این محصول اگر قصد خرید لپ تاپ گیمینگ را گرفتید می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های بیان شده در این متن اقدام به خرید لپ تاپ مخصوص بازی کنید. تا جایی که در برخی موارد قیمت لپ تاپ منجر به انصراف از خرید هم شده .

دیدگاهتان را بنویسید