خرید و قیمت انواع باتری لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

البته این موضوع تا حدی صحت دارد اما به شرط آن که شما به دنبال لپ تاپ گیمینگ باشید یا بخواهید از آن برای مدل سازی سه بعدی و برنامههای سنگین استفاده کنید. باتری لپ تاپ هوشمندتر بوده و تکنولوژی پیشرفتهای در آن وجود دارد. به طور کلی در خرید لپ تاپ با سه نوع سیستم عامل غالب رو به رو هستیم: ویندوز، کروم او اس و مک او اس.

کروم او اس محیطی مشابه با ویندوز را برای کاربران خود تامین میکند. یکی از بهترین ویژگیهای لپ تاپ این است که میتواند درون کیف قرار بگیرد و با شما دنیا را سفر کند. 4. لپ تاپهای 17 تا 18 اینچی: این لپ تاپها برای گیمرها و افرادی که حرفهای بازی میکنند مناسب است.

جالب است بدانید که برخی از لپ تاپها بزرگتر از پردازنده Core i9 استفاده میکنند. پس اگر شما یک دانشجوی رشته ی گرافیک هستید و لازم دارید تا از نرم افزار های حرفه ای استفاده کنید مطمئنا یک لپ تاپ با پردازنده ی core i7 گزینه ی مناسب تری نسبت به لپ تاپ core i5 می باشد. با توجه به نیاز خود می توانید تصمیم بگیرید که لپ تاپ تقریبا با چه میزان ظرفیت Ram برای شما مناسب است . بنابراین در این سیستم باید به چک کردن ایمیل، اتصال به شبکههای اجتماعی و سایر امکانات جستجوی آنلاین بسنده کنید.

انجام کارهای روزمره اداری و شخصی، انجام بازیهای کامپیوتری، استفاده از نرمافزارهای مختلف و دیدن فایلهای مالتی مدیا تنها گوشهای از امکانات لپ تاپ است. در صورتی که همچنان استفاده ویژه ای از دستگاه ندارید و فقط امور عادی را با آن انجام می دهید، زیاد به رم دقت نکنید؛ ولی در صورتی که می خواهید با لپ تاپ تان امور پیشرفته را انجام دهید، باید لپ تاپی با رم زیاد را برگزینید. اما در صورتی که برنامههای سنگین مانند طراحی استفاده میکنید، فیلمها را تماشا، ویرایش و نقد میکنید یا فایلهای حجیم را ذخیره و استفاده میکنید، به فضای جدیتر و بیشتری برای خود نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید