خرید و قیمت انواع باتری لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

فلزی: فلز یک رسانای عالی است و برای خنک سازی لپ تاپ میتواند به فنها نیز کمک کند. لنوو مدل Ideapad 330 – E یک لپ تاپ با قیمت مناسب است که با توجه به سخت افزارش میتوانید از آن برای انجام کارهای روزانه، وب گردی، کار با نرم افزارهای سبک استفاده کنید. با کمک این مقدار حافظه رم و پردازندهIntel Celeron N4000 میتوانید نرم افزارهای عمومی مثل ورد، اکسل، پاورپوینت و حتی فتوشاپ را اجرا کنید.

البته باید توجه داشته باشید که این لپ تاپ پردازنده قدرتمندی ندارند اما میتوانید با همین پردازنده و 4 گیگابایت رم آن براحتی نرم افزارهایی مثل ورد، پاورپونت، اکسل و … لپ تاپی که باتری نداشته باشد، عملا باید بهعنوان یک کامپیوتر رومیزی از آن استفاده کرده و همیشه آن را به برق متصل کنیم. اولین معیار باید قیمت لپ تاپ باشد چون این به شما کمک میکند تا در بین انواع و اقسام لپتاپها یکی را انتخاب کنید. البته دقت کنید اگه از نرم افزارهای سنگین استفاده میکنید یا میخواهید اجرا برنامه سریع باشد بهتر است لپ تاپی با پردازنده قوی تر تهیه کنید که طبع قیمتش نیز کمی بالاتر میرود.

در همه جای دنیا بازاریابی و فروش با دیدگاه جنگ مدرن تجزیه و تحلیل میشه و خیلی وقتا راه کار های فروش منصفانه نیست چون سرمایه گذار فقط و فقط به حفظ و یا افزایش سرمایه ش فکر میکنه نه من و شما ! با وجود تعداد زیادی لپ تاپ، انتخاب بهترین آن متناسب با بودجه شما میتواند کمی زمان بر باشد. همچنین تعداد پورتهای USB تنها 2 عدد است که سمت چپ دستگاه قرار دارد.

بطور خلاصه لپ تاپ دو بلندگوی 2 وات با فناوری Dolby Audio یکی از بهترین لپ تاپ های با قیمت مناسب حال حاضر است که تنها حدود 8 میلیون قیمت دارد. در کنار آندو بلندگوی 2 وات با فناوری Dolby Audio صدای باکیفیت را برایتان فراهم میکنند. یک کارت گرافیک قدرتمند میتواند ویدئوها و بازیهای کامپیوتری، با گرافیک بالا را به آسانی رندر کند و آنها را مناسب کاربران پیشرفته مانند گیمرها و یا برنامه نویسان حرفهای و کارهای مهندسی کند. دو مدل کارت گرافیک هست: کارت های گرافیک اشتراکی یا متراکم که روی برد اصلی سیستم هستند و کارت های گرافیک ویژه و جداگانه که به منزله یک واحد مجزا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید