خرید و قیمت لپ تاپ لنوو Lenovo (فروش ویژه) – مقداد آی تی

برای مثال، تولیدکنندگان به رم علاقه دارند؛ چرا که به سادگی میتوان آن را به صورت عدد بیان کرد و اعداد بزرگتر، بهتر هستند. در صورتی که میخواهید خرید حضوری از یک فروشگاه فیزیکی را تجربه کنید و یا یک خرید آنلاین دارید و تنها یک هفته مهلت برای تست کامل لپ تاپ دارید، پیشنهاد میکنیم، چک لیست زیر را به همراه نرم افزارهای پیشنهادی آن اجرا کنید. بگذارید مثالی بزنیم؛ مثلاً میخواهید از میان یک پردازنده دو هستهای و چهارهسته ای یکی را انتخاب کنید و در آینده قصد دارید که از برنامههای زیادی در لپتاپ خودتان به صورت همزمان استفاده کنید اما به خاطر ارزانتر بودن، پردازنده دو هستهای را انتخاب میکنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که همزمان چندین برنامه را با هم اجرا می کنید، به عنوان مثال: برنامه های ویرایش عکس، تولید ویدیو، انجام بازیهای ویدیویی و غیره در این صورت علاوه بر صفحه نمایش بزرگ باید لپ تاپی را انتخاب کنید که پردازنده سریع تر و رم بالاتری نیز داشته باشد. تمامی لپ تاپهای لژیون برای مقاصد گیمینگ طراحی و ساخته میشوند و بنابراین قیمت بالاتری هم نسبت به بقیه دارند. لپتاپ ورک استیشن از گرافیک کوادرو (Quadro) محصول شرکت انویدیا (Nvidia) یا فایروپرو (FirePro) محصول شرکت ای ام دی (AMD) بهره میبرند حال آنکه لپتاپهای گیمینگ عمدتاً مجهز به گرافیک سری جیفورس (GeForce) شرکت انویدیا و یا سری RX شرکت ای ام دی هستند که مخصوص اجرای بازی و پردازش فریم هستند.

لپ تاپ، وسیلهای نیست که بخواهید به صورت سرسری و از هر فروشگاه یا فروشنده نامعتبری خریداری کنید. هر سلول معمولا ۱.۵ ولت بوده و تعدادی سلول بهصورت مرتب در آن وجود دارد و بهطور موازی در کنار همدیگر وصل شدهاند. در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه انتخاب لپ تاپ مناسب آشنا خواهید شد تا بتوانید هر چه بهتر در این زمینه هزینه کنید. Hp نیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان لپ تاپ در جهان می باشد که در کشور ما نیز لپ تاپ های HP کارکرد خوبی داشته اند . همه مک بوک ها با جدید ترین سیستم عامل دسکتاپ اپل ، macOS Big Sur ارائه می شوند.

مک بوک با پردازنده های اختصاصی این تولید کننده عرضه میشود و از قدرت بسیار بالایی بهره مند است که ویژگی بسیار حائز اهمیتی محسوب می شود. تمام مک بوک های جدید دارای جدیدترین سیستم عامل دسکتاپ اپل به نام macOS Catalina هستند. فروشگاه پلازا به عنوان یکی از مراجع معتبر برای خرید بهترین لپ تاپ در حال حاضر مدلهای مختلف لپ تاپ ایسوس را در بازههای قیمتی متفاوت و با مشخصات فنی متنوع به فروش میرساند. مشخصات لپ تاپ خوب ممکن است برای هرکاربری با کاربر دیگر متفاوت باشد. خرید ارزانترین مدل موجود در بازار ممکن است که برای جیب شما و با توجه به بودجهتان مناسب باشد؛ اما تمامی امکانات مورد نیازتان را ندارند و این امکان نیز وجود دارد که دوام آنها زیاد نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید