خرید و قیمت لپ تاپ لنوو Lenovo (فروش ویژه) – مقداد آی تی

معمولا سه نسل Core i3 ، Core i5 و Core i7 بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند و عوام نیز این سه مدل را می شناسند ، حال نکته ای وجود دارد. در طراحی و ساخت HHDها از صفحات فلزی در حال چرخش استفاده میشود که دادهها روی آن قابل ذخیره و خوانده شدن میباشد. حال به بررسی مورد 2 می پردازیم .

یک رابطی مانند پورت USB است که علاوه بر سرعت انتقال بیشتر، قابلیت ارسال حداقل یک درگاه Thunderbolt و DisplayPort که با کمک آنها میتوانید به درایوهای خارجی سریع، و تقریباً هر دستگاه جانبی خارجی متصل شوید. اگر برای کارهای حسابداری و نرم افزارهای خاص می خواهید لپ تاپ خردیداری کنید حتما مشخصات نرم افزار خود و یا مشخصات نرم افزار حسابداری را چک کنید و از گرافیک آن مطمئن شوید. البته محدوده قیمتی این نوع لپ تاپ نیز برای عده ای از خریداران بسیار مناسب می باشد به همین دلیل آن ها لپ تاپ های دست دو یا استوک سامسونگ را انتخاب می کنند.

لپ تاپ هایی اداری باید دارای صفحه کلید مناسب و استاندارد باشند. یکی از برندهایی که به نسبت رقبا در بازار فروش لپ تاپ توانست درخشش کمتری داشته باشد توشیبا بود . قیمت لپ تاپ اچ پی، ایسوس، لنوو، ایسر و دیگر برندها که متناسب با نیاز های مدیران باشد به مراتب بالا تر از لپ تاپ های معمولی می باشد. یک لپ تاپ گران قیمت، معمولا لپ تاپی است که برای گیمینگ ساخته شده است و گیمرهای حرفهای میتوانند سنگینترین بازیهای AAA روز دنیا را با آن اجرا کنند.

چرا باید در انتخاب لپ تاپ دست دوم دقت کنیم ؟ انواع لپ تاپ های دست دوم asus را می توانید با کیفیت مناسب و کارکرد عالی از شرکت ما بخواهید . اما با داشتن کمی اطلاعات در مورد لپ تاپها، میتوان لپ تاپ با قیمت مناسب تهیه کرد و همچنین میتوانید به صورت اقساطی لپتاپ مورد نظر خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید