راهنمای خرید لپ تاپ اداری و خانگی با بودجه های مختلف – سخت افزار مگ

نیز سعی کردهاند که در این زمینه نیز مدلهایی را تولید کنند. فقط میتونم بگم که سری TUF تولید شرکت ایسوسه که بهترین سیستم های گیمینگ رو طراحی و ساخته و همچنان پرقدرت داره ادامه میده. اما چند تا پیشنهاد عالی دارم برات که میتونه خودت انتخاب نهایی رو انجام بدی. نمیخوام پول اضافی برای گرافیک بدم چون اصلا قرار نیست بازی یا کار گرافیکی سنگین انجام بدم. اعتماد کردن به این شرکت تایوانی بنظرم کار عاقلانه تریه. کارت گرافیک 1650 نسخه ی Ti و نور پردازی های جذابی که در طراحی آن به کار گرفته شده است برای گیمر ها می تواند فوق العاده بی نظیر باشد.

نمایشگر، دیگر ملاکی است که باید در زمان خرید لپ تاپ به آن توجه کنید. 6. RAM: نوع رم و میزان آن باید متناسب با اعداف خرید در نظر گرفته شود. رابط کاربری آن بسیار شبیه به ویندوز می باشد و ابزارهایی که در آن جای گرفته اند، از ویندوز الهام گرفته شده اند. حافظه ی نامناسب برای یک لپ تاپ سبب می شود تا عملکرد آن دچار اختلال شود و این چیزی است که گیمر ها از آن فرار می کنند.

این دسته از کالاها درجه A دارند و با اطمینان نو بودن به شما فروخته میشود. این شتاب دهنده گرافیکی یکپارچه، حافظه سیستم را به اشتراک میگذارند و از آنجا که بخشی از حافظه یا RAM موجود در سیستم را از بین میبرد، ایده آل تر محسوب میشود. پس لازم است به فاکتور های خرید خود میزان وزن این کامپیوتر های شخصی را اضافه کنید و اقدام به خرید لپ تاپ دانشجویی کنید که وزن کمی دارند و دارای طراحی باریک و ظریفی هستند. صفحه نمایشهای IPS و VA دارای دقت رنگ بسیار بالاتری هستند و زاویهی دید خوبی دارند.

از جمله ویژگیهای لپ تاپ های huawei میتوان به برخورداری از پردازنده مُدرن، صفحه نمایش باکیفیت، وزن کم و طراحی شکیل آنها اشاره کرد. بنابراین دست شما در انتخاب از آنها آزادتر است و میتوانید موردی را انتخاب کنید که در کنار داشتن مشخصات سختافزاری مناسبتر، از صفحه کلید، صفحه لمسی و فاکتورهای دیگر مناسبی نیز برخوردار باشد. پاساریا این امکان را ایجاد کرده که در هر جای ایران بتوانید بهترین محصولات دنیا را با پایینترین قیمت در کل کشور به صورت اینترنتی تهیه کنید. در واقعیت لپ تاپ استوک یا لپ تاپ استوک صنعتی با لپتاپ دست دوم کاملا متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید