راهنمای خرید لپ تاپ اداری و خانگی با بودجه های مختلف – سخت افزار مگ

هنگام بررسی گزینه ها، درنظرگرفتن ویژگی هایی متناسب با نیازهای شما ضروری است. یک کارت گرافیک اشتراکی برای مشتریانی که بازی هایی با گرافیک زیاد انجام نمی دهند و یا به عکس و فیلم تدوین نمی کنند، مطلوب است. ویندوز ۱۰، آخرین نسخه سیستم عامل پرچمدار مایکروسافت است که پیشرفت بسیاری نسبت به ویندوز ۷ و ۸ داشته است و امکان تعویض حالت بین تبلت و دسکتاپ را برای کاربر فراهم میکند. با توجه به رنج قیمت لپ تاپ اچ پی در مقایسه با سایر برندها، لپ تاپهای این کمپانی در بین دانشجویان بسیار محبوب است. تجربه شخصی : این مورد را در خرید لپ تاپ های دست دوم بسیار دیده ام که بعد از خرید متوجه می شوند که مشخصات این لپ تاپ از لپ تاپی که نیاز دارند کمتر است و باید به فکر ارتقاء لپ تاپ باشند ، پس حتما قبل از خرید از مشخصات لپ تاپی که نیاز دارید یک لیست کامل تهیه کنید .

با این وجود اگر به یک دستگاه برای برای گشت و گذار در وب و بررسی ایمیل نیاز دارید، کروم بوک ها بهترین گزینه ای هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اگر قصد استفاده از برنامههای اندروید را دارید، میتوانید با پرداخت یک مبلغ اضافه، یک لپ تاپ ۲ در ۱ خریداری کنید. در این بخش از راهنمای خرید لپتاپ و پیشنهاد خرید لپ تاپ خوب است بدانید که پردازنده گرافیکی قدرتمند یکی دیگر از مشخصات یک لپ تاپ خوب به حساب میآید. قبل از اینکه به مشخصات یا قیمت لپ تاپ مورد نظر خود دقت کنید، ابتدا باید بدانید که لپ تاپ قابل حمل شما تا چه حدی میتواند این ویژگی مهم (قابل حمل بودن) را داشته باشد.

به جای دستیار دیجیتالی کورتونا، کاربران مک میتوانند از سیری استفاده کنند. این لپ تاپها انواع مختلفی از نظر صفحه نمایش ساده یا لمسی دارند و حتی سنسور اثر انگشت و تراشههای گرافیکی آنها نیز میتوانند متفاوت باشند. اگر به یک دستگاه برای گشت و گذار در اینترنت و بررسی ایمیلهای خود، گشت و گذار در شبکههای اجتماعی و چت آنلاین نیاز دارید، کروم بوکها میتوانند با داشتن قابلیت حمل بالا، انتخاب مناسبی برای شما باشند. ۱۷ تا ۱۸ اینچ: اگر به لپ تاپی نیاز دارید که برای همیشه روی میز کاری شما خواهد ماند، این سیستم میتواند برای کارهای شما همراه با پردازشهای زیاد مناسب باشد.

اگر قصد خرید یک لپ تاپ تجاری را دارید، یکی از کلیدهای G و H را در نظر گرفته و سعی کنید که بدون بلند کردن انگشتان خود که روی این کلیدها قرار دارد، از صفحه اصلی صفحه کلید به سمت دیگر نقاط دسکتاپ بروید. لپ تاپ (در لغت به معنی روی دامان قرار گرفته، نقطه مقابل رایانه رومیزی) اولین بار در سال ۱۹۷۱ طراحی و تولید شد؛ اما این رایانه رومیزی باتری نداشت و اندازه و وزنی تقریبا برابر با یک چرخ خیاطی را داشت. این لپ تاپ قادر به اجرای بازیهای سطح بالا بوده و بهره وری در سطح کاری بالا را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید