عملکرد رم لپ تاپ چگونه است؟

این لپ تاپها به طور متوسط حدود هفت ساعت استفاده در هر بار شارژ دارند که برای محاسبات کل روز کافی است و ما لپتاپهای ارزان قیمت را با حداقل ۱۰ ساعت دوام باتری بین شارژ توصیه میکنیم. اگر لپ تاپ مخصوص کسب و کار خریداری میکنید، مدلی تهیه کنید که یک اشارهگر (که همچنین به آن Nub هم میگویند) به عنوان یکی از ویژگی های یک لپتاپ خوب ، بین کلیدهای G و H داشته باشد تا بدین ترتیب، بدون بلند کردن انگشتان خود از ردیف خانه صفحه کلید، بتوانید در دسکتاپ حرکت کنید. 17 تا 18 اینچ: اگر لپ تاپ شما همواره قرار است روی میز قرار گیرد، یک سیستم 17 یا 18 اینچی میتواند میزان قدرت پردازش مورد نیاز برای بازیهای سطح بالا را ارائه کرده و یا کارایی در حد یک ورک استیشن داشته باشد.

صفحه نمایش شفاف در طولانی مدت باعث اذیت شدن چشمهای شما درهنگام بازی کردن یا تماشای فیلم میشود، اما اگر شما به کارهای طراحی علاقه دارید یا گرافیست هستید صفحه نمایش لمسی برای شما یک نقطه قوت بسیار قابل توجه خواهد بود. لپ تاپ لنوو نیز انواع رایانه قابل حمل برای انواع کاربری را دارا می باشد و با کیفیت و قیمت خوب آن توانسته خود را در بازار اثبات کند.

مدلهایی که انتهای نام آنها Y دارد، قدرت کمتر و عملکردی پایینتر دارند؛ درحالی که مدلهایی با HQ مصرف بیشتری دارند و در سیستمهای بازی و ورکاستیشنها قابل استفاده هستند. مدلهایی که نام آنها با U به پایان میرسد (به عنوان مثال: Core i5-7200U) معمولترین انواع هستند. لپ تاپهای خانگی: از آنجایی که این لپ تاپها ثابت بوده و نیاز به جابجایی و انتقال مداوم ندارد، وزن زیادی دارند. لپ تاپهای مخصوص بازی: این لپ تاپها از گران قیمت ترین لپ تاپهای تولیدی است و برندهای کمی هستند که این لپ تاپها را میسازند. لپ تاپهای تجاری: ویژگیها و خصوصیات ظاهری و امنیتی نقطه قوت طراحی و ساخت این لپ تاپها است.

وزن بالای این لپ تاپها به دلیل امکانات سخت افزاری زیاد و حرفهای و صفحه نمایش بزرگ سبب شده است تا نتوان به راحتی آنها را جابهجا کرد. به دنبال پردازندههایی باشید که در مدل آنها عدد 10 وجود دارد (به عنوان مثال: Core i7-1060G7 یا Core i7-10710U)، زیرا آنها بخشی از جدیدترین مدلهای نسل دهم اینتل هستند و عملکرد بهتری را ارائه میدهند. در این بخش از راهنمای خرید لپتاپ خوب است بدانید که اگر دنبال راهنمایی برای خرید لپ تاپ معمول با بهترین ترکیب قیمت و عملکرد هستید، مدلی با پردازنده اینتل Core i5 تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید