فروش انواع لپ تاپ با گارنتی اصلی – فروشگاه اینترنتی لیپک

در صورت کار در شب یا نور کم میتوانید صفحه کلید دارای نور پس زمینه نیز کمک کنید. حتی وقتی بین چندین پنجره، برنامه و صفحه نمایش دست و پنجه نرم میکنید، به شما کمک میکند. همچنین اگر قصد فروش لپ تاپ دست دوم دارید، میتوانید با ثبت کالای خود در بخش “ایسام من”، آن را با قیمت مورد نظر خود بفروشید.

مواردی را در نظر بگیرید که تجربه ای مناسب و نرم دارند. میزان RAM یکی از مهمترین مواردی است که باید در هنگام خرید لپ تاپ نظر بگیرید. شما باید تعادل درستی در نحوه استفاده از لپتاپ خود پیدا کنید. کیفیت و مقاومت کلیدها مهم است، زیرا شما مدت طولانی از آن استفاده خواهید کرد. اگر لپ تاپ شما دارای 8 گیگابایت رم است، احتمالا دو رم 4 گیگابایتی در دو اسلات جداگانه استفاده شده است. با پرداخت حدود 650 دلار، میتوانید ThinkPad E15 را خریداری کنید که دارای پردازنده نسل 10 اینتل، صفحه نمایش 15.6 اینچی HD، فضای ذخیره سازی دو درایو و بیش از 12 ساعت دوام باتری است.

هر نرم افزار، بازی و حتی سیستم عامل مقداری از فضای رم را اشغال میکند که با محاسبهی آنها میتوانید به مقدار مورد نیاز خود دست پیدا کنید. چه مقدار رم برای گیمینگ نیاز دارید؟ یک سوال متداول و کمی دلهرهآور برای یک کاربر این است که به چه میزان رم برای لپ تاپ خود نیاز دارد.

اندازه استاندارد لپ تاپها بین 11.6 اینچ تا 17.3 میباشد. به همین علت مناسب انجام کارهای اداری میباشد. اما اگر بودجه مناسبی برای خرید لپ تاپ مناسب تدوین در نظر دارید قطعا فضای مک بسیار حرفهایتر میباشد. این نوع از هارد لپ تاپ دادهها را در سلولهای حافظه ذخیره میکنند که ذاتا کارآمدتر و سریعتر هستند. Lenovo ThinkPads ساده و مقرون به صرفه است و به طور معمول عمر باتری بالایی دارند و این برای کارکنانی که اغلب مسافرت میکنند یا از راه دور کار میکنند مناسب است. به منظور خرید لپ تاپ برای افرادی که در قسمت مالی و حسابداری یک شرکت مشغول کار هستند، لازم است لپ تاپ هایی را انتخاب کنیم که توانایی اجرای برنامه های سنگین را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید