فروش انواع لپ تاپ با گارنتی اصلی – فروشگاه اینترنتی لیپک

برای به دست آوردن میزان فضایی که نیاز دارید خود را فریب نداده و به درستی آن را برآورد کنید. بررسی کنید که چه مقدار توان پردازشی احتیاج دارید. هاردها انواع مختلفی دارند که بسته به آنچه برای ذخیرهسازی و سرعت کار نیاز دارید میتوانید انتخاب کنید. نوت بوک – Note Book: این دسته از لپ تاپها تمامی امکانات کامپیوترهای رومیزی را دارند. معمولاً ابعاد کوچکی دارند و سبک و قابل حملاند. نت بوک -Net Book: معمولاً کوچک و سبک هستند.

الترابوک: الترابوکها باریک، زیبا و سبک هستند. در ادامه نیز به بررسی انواع مختلف این برندها میپردازیم. لنوو این ادعا را دارد که می تواند انواع لپ تاپ در مدل های مختلف و بر اساس نیاز کاربران با مناسب ترین قیمت ممکن را تولید کند. جالب است بدانید، در سراسر دنیا، معیار اساسی بسیاری از کاربران برای خرید یک لپ تاپ، قیمت آن است. این سی پی یو ها در لپ تاپهایی که قرار است برای کارهای سنگین مورد استفاده قرار گیرند به کار میرود. در این دستگاه WiFi 6 برای اتصالات فوقالعاده سریع در تعبیه شده است. آشنایی با مشخصات لازم برای خرید لب تاب نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در مورد مات یا براق بودن صفحه نمایش، باید گفت که صفحه نمایش مات از یک روکش برخوردار است که این روکش مانع از انعکاس نور میشود. باید گفت که پردازنده های اینتل گزینه های مناسب تری به نسبت AMD هستند. در این زمینه مقاله “تفاوت core i3 با core i5 و core i7 در پردازنده های اینتل” و “بررسی کامل و معرفی پردازنده اینتل، نسل ها و انواع آن” را حتما مطالعه کنید. لپ تاپهای با پردازندهی Core m5 و Core m7 بهتر از لپ تاپهای سری Pentium اینتل هستند و عموماً لپ تاپ هایی نازک و قابل حملاند که گرمای زیادی هم تولید نمیکنند.

اما لپ تاپهای با پردازندههای Core i3 و Core i5 و Core i7 و Core i9 قدرتمندتر از لپ تاپهای بالا هستند. ناگفته نماند تمام این لپ تاپ ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. چک کردن قیمت کارت گرافیک برای تخمین قیمت لپ تاپ بسیار مهمه چون یه کارت گرافیک قدرتمند قیمت سنگینی هم داره ! به عنوان مثال، لپ تاپهایی که از پردازندههای سریهای Pentium اینتل و یا سلرون برخوردارند از ضعیفترین لپ تاپهای موجود در بازار هستند. تا جای ممکن در این مقاله از پیشنهاد Microsoft Surface و یا Macbookها به دلیل قیمت بسیار بالای آنها و کاربری لوکس شان صرفه نظر میکنیم، اما دوستان میتوانند در کامنتها درخواست مشاوره بدهند و بدیهی است پاسخگو خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید