فروش انواع لپ تاپ با گارنتی اصلی – فروشگاه اینترنتی لیپک

لپ تاپ chrome book plus سامسونگ هم مشخصات بدی ندارد اما باید دقت کنید کاربری که این لپ تاپ نیاز دارید چیست. لپ تاپ استوک دانش آموزی یا لپ تاپ دانش آموزی چیست؟ بهتر است که لپ تاپ دارای سه یا چهار پورت USB باشد و دست کم یکی از آن ها از نوع C باشد.

در لپ تاپهای بسیار سبک و قابل حمل از نمایشگرهایی تا 14 اینچ و در لپ تاپهای دانشجویی و حرفهای از صفحه نمایشهای بالاتر از 14 اینچ استفاده میشود.یکی از مواردی را که هنگام خرید لپ تاپ باید مورد توجه قرار دهید نوع پنل نمایشگر است. بنابراین سرعت و قدرت سی پی یو در نهایت در تجربهی کاربری شما بسیار اثرگذار است.

یک نوت بوک همه کاره اغلب بهتر از یک سیستم بسیار بزرگ است که در زمینههای مختلفی دارای اعداد و ویژگیهای بالاتر است، اما تنها در یک مورد این ویژگیها مناسبتر به شمار میرود. تمامی لپ تاپ های موجود در فروشگاه اینترنتی لیپک دارای گارانتی مهر می باشد از این رو اگر خریدی از ما داشتید، نیازی به نگرانی در خصوص ضمانت این کالاهای نسبتا گران وجود ندارد. ما در مقاله «بهترین لپ تاپ های دانشجویی» لیستی از بهترین لپ تاپ ها رو برای امور دانشجویی بررسی و معرفی کردیم.

حتما پیچ اینستاگرام مسترنکست رو هم دنبال کنید، اونجا ما هر روز بهترین لپ تاپ رو معرفی میکنیم. مهم نیست که شما یک طراح گرافیک حرفهای، مبتدی یا دانشجو هستید بهترین لپ تاپ برای شما لپ تاپی است که پردازشگر قدرتمند، صفحه نمایش درخشان و قابلیت حمل را داشته باشد. لپ تاپ هیبریدی یا همان لپ تاپهای ۲ در ۱ ترکیب جذابی از تبلت و لپ تاپ برای کارهای سبک و روزمره هستند. حافظه 512 گیگابایتی از نوع SSD یا 1TB به همراه 128 گیگابایت SSD این سلیقه ای و بر اساس نیازتان هست. من 512GB SSD را ترجیح میدم.

دیدگاهتان را بنویسید