فروش انواع لپ تاپ با گارنتی اصلی – فروشگاه اینترنتی لیپک

سخت افزارهای استفاده شده در این مدل از قبیل : پردازنده اینتل i7 4720HQ , کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 950 4GB و رم 8 گیگابایت قدرت قابل قبولی در پردازش انواع بازی ها با توجه به سرعت و گرافیک آنها انجام می دهد . این مدل با استفاده از پردازنده اینتل i7 770HQ , پردازنده گرافیکی و قدرتمند GTX 1050 4GB و حافظه رم 16 گیگابایت DDR4 خود را به عنوان یکی از قدرتمندترین لپ تاپ گیمینگ شرکت لنوو معرفی کرده است . توجه داشته باشید که چه توقعی از سیستم خود , نصب و اجرای چه بازی هایی را دارید .

قیمت لپ تاپ به چه عواملی بستگی دارد ؟ این شاخصها برای مجموعهها و طرحهایی ارائه شده است که دارای ویژگیهای نسبی بوده و میتوانید به بخشی از مشخصات فنی این لپ تاپها تنها از طریق همین شمارهها دسترسی پیدا کنید. پشتیبانی تنها بخشی از چیزی است که باعث میشود، برند یک نوت بوک برای شما ارزش مالی داشته باشد.

از این جهت مثلا یک مدل لپ تاپ با مشخصات یکسان در ایران و خارج از ایران به ندرت یافت میشود، و از این نظر با تنوع بسیار زیادی روبه رو هستیم که پیشنهاد خرید دادن برای لپ تاپ را دشوار میکند. سرعت پردازش داده در این لپتاپها بسیار بالاتر بوده و میتواند تعداد برنامههای هم زمان زیادی را پشتیبانی کند. همانطور که ذکر کردیم، قیمت لپ تاپ­های ایسر معمولا در رده میانی و ارزان قرار دارد و علاوه بر لپ تاپ، محصولات دیگری همچون تبلت و هارد دیسک را نیز تولید می­کند. کاربران می توانند با توجه به شناخت و تهیه لپ تاپ ارزان و نیز انتخاب و خرید بهترین لپ تاپ گیمینگ تا 4 میلیون و بهترین لپ تاپ گیمینگ تا 5 میلیون اقدام به خرید بهترین لپ تاپ گیمینگ ارزان با توجه به بودجه خود کنند .

اما اگر به دنبال جایگزینی برای سیستم رومیزی پرقدرت خود میگردید، ابعاد آن دیگر موضوع مهمی نیست و بسته به کاربری شما، نکات دیگری باید مورد توجه قرار بگیرد. البته در ابتدای متن گفتیم که یکی از نکات قابل انتقاد در لپ تاپ گیمینگ هزینه های زیاد آن می باشد که البته دلایل قانع کننده ای از قبیل استفاده از سخت افزارهای پیشرفته و قدرتمند تر در آن می باشد . یکی از نکات قابل توجه در خرید یک لپ تاپ گیمینگ , موضوع هزینه آن می باشد . برای بدست آوردن قیمت روز می توانید کمی در بازار و اپ های فروشگاه آنلاین لپ تاپ بررسی کنید تا بتوانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید