فروش لپ تاپ اداری – فروشگاه اینترنتی لیپک

این سیستم عامل عملکرد مشابهی با ویندوز ارائه میدهد، اما با استفاده متفاوت از رابط کاربری که از یک داک برای ترجمه فرمانهای شما استفاده میکند، به عنوان یک جایگزین برای منوی استارت در نوار وظیفه سیستم عامل ویندوز مایکروسافت محسوب میشود. هارد درایوهای اکسترنال داخل یک جعبه محافظ قرار گرفته شده که این جعبه علاوه بر محافظت فیزیکی از هارد، دارای رابط های سخت افزاری یو اس بی روی آن نیز می باشد. چه استفاده ای از این لپ تاپ ها می خواهیم کنیم ؟ پردازندههای گرافیکی یکپارچه قوی نیستند و فقط برای انجام کارهای خیلی معمولی مثلا برای ویرایش ویدئو مناسب هستند، اما اگر قرار است کارهایی بیشتر با لپ تاپ انجام دهید باید به دنبال لپ تاپی باشید که از تراشه گرافیکی مجزا برخوردار باشد.

اما نگران نباشید محصولات 15 میلیونی هم میتوانند کار شما را به احسنت انجام دهند. پیشنهاد میکنم ما را در این پست “بهترین لپ تاپ تا 15 میلیون” همراهی کنید، زیرا ما بهترین لپ تاپ های که در این رنج قیمت قرار دارند را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید آنها را مورد بررسی قرار دهید. سعی کنید لپ تاپی انتخاب کنید که تولید سال ٢٠١۵ به بعد باشد. امروزه با توجه به سیر صعودی قیمت ها و عدم پایین آمدن آن ها بسیاری از خریداران و کاربران رایانه ای از تهیه یک لپ تاپ مناسب و باکیفیت کاملا دلسرد شده اند؛ چرا که می دانند برای لپ تاپی که از حداقل امکانات جانبی نیز برخوردار باشد، بایستی چیزی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان هزینه کنند وگرنه محصول به درد بخوری نصیبشان نخواهد شد.

معرفی پرفروش ترین لپ تاپ زیر 15 میلیون با توجه به بررسی های صورت گرفته میتوان گفت که لپ تاپ 14 اینچی لنوو مدل V14 – ADA 82C6 یکی از بهترین و پرفروش ترین لپ تاپ های بین 10 تا 15 میلیون تومان است. این لپتاپ از بهترین لپ تاپ ها در محدوده قیمت بین 20 تا 25 میلیون تومان است. قدرت پردازنده: قدرت پردازنده دقیقا با سرعت و کارایی بالا در ارتباط است، یعنی هر چقدر پردازنده لپ تاپ شما قدرتمند تر باشد، سرعت و کارایی آن نیز بالا تر میرود، اما لپ تاپ های که قدرت پردازنده آنها بالا است واقعا گران قیمت هستند.

حافظه رم: هر چقدر ظرفیت رم لپ تاپ شما بالا تر باشد، سرعت آن نیز بیشتر میشود، معمولا برای این رنج قیمت رم های با 4 یا 8 گیگ قرار داده میشود، البته هر چقدر ظرفیت رم بالا تر باشد، قیمت نیز بالا تر میرود. ظرفیت هارد دیسک: معمولا ظرفیت هارد دیسک، این مدل لپ تاپ ها از 500 گیگ تا 1 ترابایت است و پیشنهاد ما انتخاب مدلی با ظرفیت 1 ترابایت می باشد تا با اضافه شدن اطاعات دچار کمبود فضا نشوید البته بعدا میتوانید ظرفیت هارد ها هم ارتقاء دهید. بهترین لپ تاپ تا 15 میلیون تومان برای فعالیت های حرفه ای مناسبه؟

دیدگاهتان را بنویسید