فروش لپ تاپ اداری – فروشگاه اینترنتی لیپک

این نوع تراشهها که در میان لپ تاپهای کمتر از 400 دلار یافت میشوند، کندترین عملکرد را دارند؛ اما اگر مهمترین کارهای شما جستجو در اینترنت و کارهای ویرایش متن سبک است، گزینه مناسبی برای شما به شمار میروند. پردازنده، هسته ی اصلی لپ تاپ ها به شمار می رود و قدرت آن سبب می شود تا لپ تاپ شما مدام هنگ نکند و به راحتی برنامه ها را اجرا کند. یک لپ تاپ گران قیمت، معمولا لپ تاپی است که برای گیمینگ ساخته شده است و گیمرهای حرفهای میتوانند سنگینترین بازیهای AAA روز دنیا را با آن اجرا کنند.

در ادامه راهنمای خرید لپتاپ و نکات هنگام خرید لپ تاپ خوب است بدانید که از دیگر قطعات مهم در مشخصات فنی یک لپ تاپ خوب رم دستگاه است. در ادامه مشاوره خرید لپ تاپ و راهنمای خرید لپتاپ ، از دیگر ویژگی های یک لپ تاپ خوب لمسی بودن نمایشگر آن است. به طور میانگین می توان گفت که بین سه تا پنج سال عمر مفیدی است که هر Laptop Stoke می تواند داشته باشد.البته نباید این موضوع را هم فراموش کنید که طول عمر هر لپ تاپ با لپ تاپ دیگر متفاوت است.

در این بخش از راهنمای خرید لپتاپ و پیشنهاد خرید لپ تاپ خوب است بدانید که پردازنده گرافیکی قدرتمند یکی دیگر از مشخصات یک لپ تاپ خوب به حساب میآید. در این بخش از راهنمای خرید لپتاپ و نکاتی در هنگام خرید لپ تاپ خوب است بدانید که مهمتر از سرعت پردازنده در خرید بهترین لپ تاپ، عملکرد درایو ذخیرهسازی شما است. اما در صورتی که قصد دارید حتی یکی از کارهایی که به آنها اشاره کردیم را با لپ تاپ خود انجام دهید، بزرگترین و از مهمترین نکات مهم هنگام خرید لپ تاپ برای شما این است که به سراغ دستگاهی بروید که به پردازنده گرافیکی مجزا مجهز است.

هنگام بازی یا تدوین، پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی، دائماً گرما تولید میکنند. زیرا باید پردازنده قوی بین core I 5 و core I 7 را با بهترین کارت گرافیکی که بودجه موردنظرتان اجازه میدهد مرتبط کنید و در این بین باید حافظهSSD ، RAM، کیفیت ساخت، درگاهها و پنل را نیز در نظر بگیرید. همه این دلایل باعث میشود کارت گرافیک NVIDIA سری GTX بهترین انتخاب برای لپ تاپ مناسب تدوین باشد. این لپ تاپ از حافظه SSD استفاده میکند و به کارت گرافیک RTX 2080 GDDR6 مجهز شده است که حافظه اختصاصی آن نیز ۸ گیگابایت است. در ادامه پاسخ به سوالهایی مانند مشخصات لپ تاپ خوب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید