قیمت لپ تاپ استوک چقدر است؟

لپ تاپها معمولا با سه سیستم مختلف یعنی ویندوز 10 (رایانه های رایج)، macOS با (Macbooks) و سیستم عامل Chrome با (Chromebook) ارائه میشوند. سیستم عامل Chrome یک سیستم عامل سبک است که برای دستگاههای نسبتا ارزان ارائه شده است. امروزه داشتن یک لپ تاپ جزو جداناپذیر زندگی ما انسانها شده است، خواه بهترین لپ تاپ موجود در بازار را به همراه داشته باشید یا یک لپ تاپ اقتصادی قطعاً انجام بسیاری از کارهای روزمره بدون وجود این دستگاه امکانپذیر نخواهد بود، ازاینرو خرید لپ تاپ مناسب اهمیت بسیار بالایی برای کاربران خواهد داشت.

لپ تاپهای اپل که با عنوان اختصاصی مک بوک شناخته میشوند، همواره مورد توصیه کارشناسان زبده بوده و هستند. اولین نسل این لپ تاپ ها مربوط به سال ۲۰۰۱ هستند که مایکروسافت آنها را به قلم اس پن مجهز کرده بود و به فروش میرساند، اما مورد استقبال قرار نگرفتند. پس برای خرید لپ تاپ به این مورد نیز توجه کنید. خرید لپ تاپ asus k571، لپ تاپ asus vivobook s15 و لپ تاپ asus rog zephyrus g14 میتواند گزینه خوبی برای شما باشد. برای خرید لپ تاپ بهتر است در نظر داشته باشید که چقدر میخواهید لپ تاپ را جا به جا کنید.

نسل جدید لپ تاپ های سرفیس در سال ۲۰۱۲ عرضه شدند. یک لپ تاپ ۲ در یک برخلاف لپ تاپ های سنتی به شکل تاشو باز و بسته نمیشود. لپ تاپهایی مثل Razer Blade Pro و Alienware 17 با اینکه کمی سنگین هستند اما قدرت و عملکرد فوقالعادهای دارند. با پیشرفت وسایل الکترونیکی و باریکتر شدن لپ تاپها، عملکرد قلمهای اس پن و نمایشگرهای لمسی بهبود یافت و لپ تاپ های ۲ در یک محبوب شدند. این لپ تاپها میتوانند عناوین سبک مانند Minecraft و Overwatch را کنترل کنند اما برای بازیهای فشرده یا کارهای بصری سنگین ایده آل نیستند.

گفنتی است در این محصول امکان اضافه کردن رم و نصب حافظه SSD هم وجود دارد که ارزش خرید بالایی را به آن داده است. رشتههای علوم انسانی، پزشکی و پرستاری معمولا لپ تاپهای ارزانتری مناسبشان است. در ادامه این مطلب از راهنمای خرید لپ تاپ لنوو توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید