قیمت لپ تاپ استوک چقدر است؟

از بین لپ تاپ های دست دوم با ماندگاری نسبتا خوب می توان به لپ تاپ لنوو Thinkpad T540P، لپ تاپ دل Latitude E5450، لپ تاپ Inspiron 15 5566 دل و لپ تاپ Zbook 15V G5 اچ پی اشاره نمود. بیش از یک دهه است که IBM ساخت لپ تاپهای ThinkPad خود را متوقف کرده است، اما هنوز هم احتمال این وجود دارد که بهلطف وجود لنوو، آن را در سالهای آینده داشته باشیم. بهترین لپ تاپ با قیمت 10 میلیون تومان در اسفند 1400، این لپ تاپ است که به نسبت قیمت بازخورد و کارایی بسیار خوبی دارد و ارزان ترین لپ تاپ لنوو هم هست.

این لپ تاپ دانش آموزی جمع و جور برای حمل بسیار مناسبه. برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار فناوری، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. اما تمامی این محصولات دارای کیفیت بسیار مطلوبی بوده و انتخاب اشتباه در آنها وجود ندارد تنها باید بنا به نیاز خود و نوع فعالیت خود محصولی مناسب را در میان کالاهای موجود در هر برند انتخاب کنید. خبر آنلاین : برای خرید لپ تاپ باید بین ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۵۹ میلیون تومان هزینه کنید.

این پردازندهها در کنار کارت گرافیک سری VEGA بهترین عملکرد را در بازیهای آنلاین ارائه میدهند. به طور مثال به عقیده من در کنار پردازنده Core i3 کمتر از ۴ گیگ RAM به هیچ وجه علمی نیست چون قدرت پردازنده Core i3 زیر سوال میره ! پاسخ به این سوال کاملا به نوع کار شما و انتظاری که از لپ تاپ دارید وابسته است.

دنیای امروز، دنیایی است که در آن نمیتوان بدون لپ تاپ سر کرد؛ درواقع لپ تاپ یک کالای ضروری به شمار میروند که از کار گرفته تا تحصیل به آن گره خورده است. در محدوده قیمت زیر 15 میلیون تومان لپ تاپ VivoBook R465FA یکی از بهصرفه ترین لپ تاپهای موجود است. اطمينان از خريد كالا به پايين ترين قيمت ممكن با توجه به سامانه رقابتی موجود ميان فروشندگان.

دیدگاهتان را بنویسید