قیمت لپ تاپ را چگونه تخمین بزنیم ؟

از آنجا که در خرید کالای استوک اطمینان نسبت به کیفیت و عملکرد آن کمی سخت به نظر میرسد، توصیه میکنیم برندهای معتبر و شناخته شده را اولویت قرار دهید. خرید لپ تاپ : یک رایانه شخصی است که کاربرد آن مانند کامپیوترهای رومیزی و بزرگ است اما به دلیل اینکه با گذر زمان نیاز انسانها به یک سیستم قابل حمل و سبک با همان عملکرد و کاربرد شدت گرفت لپ تاپ ها پا به بازار گذاشتند و بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفتند بطوری که حجم عظیمی از بازار کامپیوتر رومیزی را به سمت خود کشید. ما قبلا در مقاله «بهترین لپ تاپ ها تا 15 میلیون تومان» لیستی از بهرین ها رو معرفی کردم که با بودجه شما نیز همخوانی دارد.

سر و کار دارید هرچقدر سیستم شما قوی تر باشد یعنی سی پی یو قدرتمند، رم بالا و کارت گرافیک پیشرفته تری داشته باشد بهتر است چون باعث میشه در رندینگ و محاسبات پیچیده عملکرد بهتری داشته باشه و از کار کردن بیشتر لذت ببرید (البته اگر محدودیت بودجه نداشته باشید) . اما با توجه به نیاز و بودجه تون من داشتم لپ تاپ بروز موجود در بازار رو بررسی میکردم که یک به لپ تاپ زیر برخورد کردم. با اینکه با کامپیوتر آکبند تفاوت چندانی ندارد. تعمیرات لپ تاپ به ویژه تعمیر سخت افزاری کامپیوتر با توجه به تخصصی بودن و اهمیت بالای آن نیاز به مراجعه به مراکز معتبر و متخصصان برای بهرهمندی از تعمیرات تخصصی کامپیوتر دارد تا از هرگونه آسیب ثانویه به سیستم و از دست دادن اطلاعات مهم جلوگیری شود.

بله حتما. ما قبلا در مقاله «بهترین لپ تاپ هیا پیشنهادی برای کارهای گرافیکی» لیستی از بهترین لپ تاپ رو برای این منظور معرفی کردیم که پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو مطالعه کنید. پس پیشنهاد میکنم حتما لیست پیشنهادی این مطلب رو مببینید. بصورت کلی اگه کارهای گرافیکی شما در حد استفاده از نرم افزارهایی مثل فتوشاپ است اصلا نیاز به هزینه سنگین نیست و میتونید در بین لیست «بهترین لپ تاپ های تا 20 میلیون تومان» یا حتی «بهترین لپ تاپ های تا 15 میلیون تومان» لپ تاپ مورد نیاز خودتون رو پیدا کنید. این محصولات معمولاً نمایشگرهای 14 اینچی یا بزرگتر داشته و با توجه به کاربریهای متفاوت، با توان پردازشی و قابلیتهای مختلف قابل خریداری هستند.

سال به سال، لنوو با طرحهای بنیادین خود، به نوآوری خود ادامه داده و این خانواده را گسترش میٔهد. اینکه بیشتر مردم فکر می کنند که سی پی یو Core i5 به خاطر اسمش 5 هسته دارد درصورتی که این تصور کاملا اشتباه است. معمولا سه نسل Core i3 ، Core i5 و Core i7 بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند و عوام نیز این سه مدل را می شناسند ، حال نکته ای وجود دارد. اما اگر برای کارهای گرافیکی نیاز به طراحی سه بعدی و یا رندینگ سنگین دارید باید یک سیستم قوی با کارت گرافیک خوب و سی پی یو قدرتمند انتخاب کنید که کمی قیمت لپ تاپ ها برای این منظور بالا میرود و در مطلبی که اشاره کردیم آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید