قیمت لپ تاپ را چگونه تخمین بزنیم ؟

در این رده بندی که ۱۵ لپ تاپ برتر بازار را همواره معرفی خواهد کرد الویت انتخاب با لپتاپ هایی خواهد بود که در کنار امکانات و قدرت بیشتر، قیمت کمتر و مقرون به صرفه تری نسبت به لپ تاپ هایی با امکانات مشابه دارند.امیدواریم نتیجه ی این تلاش، انتخابی هوشمندانه و رضایت بخش برای شما باشد. لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Legion Y540 – F با پردازنده ای Core i5 و البته کش ۱۲ مگابایتی بدون شک از بهترین گزینه های بازار با توجه به قیمت خواهد بود. این محصول از پردازنده Core i7 9750H با کش ۱۲ مگابایتی ، رم ۱۶ گیگابایتی، پردازنده به روز گرافیکی ۶ گیگابایتی (NVIDIA GTX 1660)، حافظهای با ظرفیت یک ترابایت و ۲۵۶ گیگابایت حافظهی SSD بهره می برد.

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل legion 5 15IMH05H با گرافیک قدرتمند ۶ گیگابایتی و کش ۱۲ مگابایتی CPU Core i7 خود نگاه ه را به خود خیره کرده و همچنین با بهره بردن از رم ۱۶ گیگابایتی و البته DDR4 زندگی را برای اجرای کارهای سنگین راحت کرده است. لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Legion Y530 – C از پردازندهی مرکزی Core i7 8750H اینتل با کش ۹ مگابایتی، ۱۶ گیگابایت رم DDR4، پردازشگر گرافیکی ۶ گیگابایتی (NVIDIA GTX1060)، حافظهی ۱ ترابایتی و ۲۵۶ گیگابایت حافظهی SSD استفاده میکند تا بتواند از پس اجرای بازیها و نرمافزارهای سنگین به خوبی برآید.

لپ تاپ ۱۵ اینچی ایسوس مدل FX505GM – A از پردازندهی مرکزی Core i7 8750H اینتل با کش ۹ مگابایتی، ۱۶ گیگابایت رم DDR4، پردازشگر گرافیکی ۶ گیگابایتی (NVIDIA GTX1060)، حافظهی ۱ ترابایتی و ۲۵۶ گیگابایت حافظهی SSD بهره میبرد. این نسخه از ROG Strix G15 از 8 گیگابایت حافظه رم DDR4 و 512 گیگابایت حافظه داخلی SSD بهره میبرد، البته نسخهی مجهز به 16 گیگابایت حافظه رم و 1 ترابایت حافظه داخلی SSD هم در بازار یافت میشود که قیمتی به مراتب گرانتر دارد.

همچینین در پایین آورن وزن لپ تاپ مواردی چون پورتها و یا حافظه SSD جانبی نیز میتواند در به شما کمک کنند. اگر جزو دستهی دوم هستید پیشنهاد میکنیم از پردازنده core i7 یا سری جدید پردازنده AMD یعنی رایزن 9 سری 5000 را انتخاب کنید. لپ تاپ ۱۷ اینچی ایسوس مدل ROG GL702ZC – A به پردازنده مرکزی و گرافیکی شرکت AMD مجهز شده است. بهترین راه برای اطلاع از میزان رم مورد نیاز لپ تاپ، محاسبهی آن با جمعبندی نرم افزارها و استفادههایی است که معمولا از رم میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید