قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

هم اکنون، رلپ تاپ های با اندازه 13 تا 17 اینچ در بازار هستند. لازم به ذکره که پردازنده ها شاید اسم های تجاری مشابهی داشته باشن اما به لحاظ قیمت متفاوتن وگرنه اصلا دلیلی نداشت تولید بشن ! اگر قرار است زیاد از لپ تاپ در بیرون از منزل استفاده کنید، باید حتما به دنبال لپ تاپی باشید که باتری قدرتمندی دارد.

بههمین دلیل باید در هنگام خرید باتری لپ تاپ به قیمت لپ تاپ و امکانات آن توجه داشته باشید. به عنوان مثال قدرت سی پی یو(CPU) لپ تاپ مورد نظر خود را با توجه به نوع استفاده خود از لپ تاپ انتخاب کنید. در ادامه به بررسی چند نکته مهم در مورد خرید و تعمیر انواع کامپیوتر و لپ تاپ، همینطور معرفی مراکز فروش انواع لپ تاپ با گارانتی اصلی میپردازد. اولین قدم برای خرید لپ تاپ، اطلاع از قیمت روز لپ تاپ و تعیین بودجه مورد نظر و میزانی است که قصد دارید برای لپ تاپ مورد نظر هزینه کنید.

در بازار انواع و اقسام لپ تاپ و کامپیوتر در مدلهای متعددی در بازار وجود دارد که باید با توجه به نوع استفاده و نیاز خود نوع لپ تاپی که قصد تهیه آن را دارید، مشخص کنید. بهترین کامپیوتر کوچک معمولا مدلی است که از ساختار اکتیو برخوردار است. این شرکت با تولید لپ تاپ های خود توانسته بهترین هماهنگی را بین سخت افزار و نرم افزار ویندوز به وجود بیاورد و بسیاری از مشکلات ویندوز را حل کند. برای تست این دو بخش سخت افزاری نرم افزار حرفه ای PassMark BurnInTest را به شما کاربران عزیز پیشنهاد میکنیم.

خرید سرفیس که همان تبلت شرکت مایکروسافت است، گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال قابلیتهای یک لپ تاپ قدرتمند در یک تبلت سبک برای حمل و جابه جایی هستند. از انواع سرفیس ها میتوان به سرفیس گو اشاره کرد که دارای وزن کم و صفحه باریکی است، این مدل دارای بهترین قیمت سرفیس به نسبت سایر سرفیسها است و با دارا بودن قلم به انتخابی مناسب برای دانش آموزان تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید