قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

البته، شما باید این ویژگیها را با بودجه و نیازهای خود متعادل کنید و از میان جنگ نامهای تجاری در نهایت سراغ انتخاب درست بروید. لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JB یکی از بهترین لپ تاپ ها از 15 تا 20 میلیون تومان است و بهترین لپ تاپ ارزان قیمت ایسوس نیز هست.

چرا که افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، با برنامه هایی سروکار دارند که لپ تاپ های عادی از پس اجرای مناسب آنها بر نخواهند آمد و لازم است تا لپ تاپ گرافیکی که قدرت بالایی دارند برای آنها خریداری شوند. این لپ تاپها غولهای مدیریت و اجرای نرم افزاری محسوب میشوند و قیمت خیلی بالاتری دارند. پس اگر این دستگاه ها را می خواهید با خود حمل کنید بهتر است بدانید اندازه و کیفیت و قابلیت های این لپ تاپ ها را باید فدای وزن بالای آنها کنید چون اگر به دنبال یک کالای سبک بودیم باید تبلت بازی خریداری میکردیم و همه ی ما می دانیم که این تبلت ها برای گیمر های حرفه ای نمی توانند کافی باشند.

پس پیش از اقدام به خرید کمی بصورت محتاطانه شروع به تایپ کردن با کیبورد دستگاه مورد نظر خود کنید و از پنل ماوس تعبیه شده و اندازه مناسب و خوش دست بودن آن با توجه به نیاز خود اطمینان حاصل نمایید. پس می توان نتیجه گرفت که لپ تاپ های آلترابوک و یا مینی لپ تاپ ها می توانند برای شما مفید باشند. قیمت مینی لپ تاپ لنوو بسیار مقرون به صرفه است و آن را برای افرادی که بودجه کمتری را برای خرید این محصول اختصاص دادهاند، مناسب میکند.

محصول گیمینگ لنوو به 1 ترابایت حافظه داخلی از نوع SSD و 32 گیگابایت حافظه رم بهرهمند است و از این رو علاوه بر گیمینگ میتوان آن را برای طراحی و کارهای گرافیکی حرفهای هم استفاده کرد. این دسته از لپ تاپها قابل حمل بوده و ابعاد صفحه نمایش آنها بین ۱۰ تا ۱۱ اینچ متغیر است. همچنین آمادهایم تا از طریق پشتیبانی آنلاین و تلفنی به راهنمایی شما بپردازیم. عامل اول مربوط به زیبایی ظاهری و طراحی شیک بدنه لپ تاپ است و مورد دوم که از اولی هم مهمتر است وجود قابلیت های ایمن سازی و امنیتی بر روی دستگاه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید