قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

لپ تاپهای اداری و خانگی عموما سبک و قابل حمل هستند و در طراحی آنها وزن سبک و عنصر زیبایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس لازم است به فاکتور های خرید خود میزان وزن این کامپیوتر های شخصی را اضافه کنید و اقدام به خرید لپ تاپ دانشجویی کنید که وزن کمی دارند و دارای طراحی باریک و ظریفی هستند. این نوع از رایانه های همراه، دارای همه تجهیزات رایانه های رومیزی هستند. DDR4 به دلیل افزایش تراکم قابلیت پشتیبانی از ظرفیت بیشتری را دارید که ظرفیت پشتیبانی این نوع رم های لپ تاپ 4 ، 8 و 16 گیگا بایتی است .

در این میان پیشنهاد ما مدلهای ThinkBook 15-FE لنوو و Aspire A315 ایسر به همراه VivoBook R465 ایسوس است که هر چند از گرافیک مجتمع استفاده میکنند اما پردازندههای قدرتمند آنها iGPUهای بسیار خوبی را در اختیار دارند. در رنج قیمتی 10 میلیون تومان و کمتر به نظر میرسد ما دو مدل Ideapad V130 و VivoBook X543MA را از لنوو و ایسوس پیشنهاد میدهیم. در این مقاله راهنمای خرید لپ تاپ اداری و خانگی با بودجههای مختلف تلاش خواهیم کرد چند مدل مختلف اما جالب توجه را خدمت شما معرفی کنیم.

با این وجود لپ تاپ های 16 اینچی کمی نایاب و نادر هستند و بیشتر در بازار لپ تاپ های 15 اینچی خواهید دید. بنابراین، بدون نیاز به خارج کردن باتری از دستگاه خود، میتوانید در اسرع وقت، اطلاعات لازم را از آن دریافت کنید. استفاده کنید، می توانید در مدت زمان بیشتری کار کنید. توجه : به دلیل نوسانات قیمت ارز در بازار، قیمت گفته شده مطابق شرکت های تولید شده ذکر شده اند.

لپتاپها میتوانند کانفیگهای مختلفی داشته باشند و معمولا مبتنی بر سلیقه سفارش دهنده انتخاب و توسط تولید کننده ساخته و عرضه میگردند. طبیعتا لپ تاپ هر شرکت با سایر شرکت های تولید کننده لپ تاپ متفاوت است و در این انکاری نیست. لازم به ذکر است که اگر شما اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید، لزوما لپ تاپی که ارزان قیمت باشد، به معنای بی کاربرد بودن آن نیست. البته به این موضوع توجه داشته باشید که بعضی از لپ تاپ های لنوو واقعا کیفیت مناسبی ندارند و تنها به دلیل ارزان بودن فروش زیادی دارند .

دیدگاهتان را بنویسید