قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

تعمیرات لپ تاپ به ویژه تعمیر سخت افزاری کامپیوتر با توجه به تخصصی بودن و اهمیت بالای آن نیاز به مراجعه به مراکز معتبر و متخصصان برای بهرهمندی از تعمیرات تخصصی کامپیوتر دارد تا از هرگونه آسیب ثانویه به سیستم و از دست دادن اطلاعات مهم جلوگیری شود. به هنگام بستن و جمع کردن لپ تاپ حواستان باشد تا چیزی بین صفحه کلید و LCD دستگاه نباشد که باعث ایجاد خرابی در این قسمت از محصولتان می شود. واژه ی استوک (Stock) در لپ تاپ استوک به معنای یک ویژگی خاص برای آن است. استفاده از خدمات کامپیوتری شامل تعمیر کامپیوتر آنلاین یا حضوری و همینطور تعمیر لپ تاپ به طور منظم مسئلهای ضروری به حساب میآید.

بنابراین اینکه در ایران به لپ تاپ های دست دوم لپ تاپ استوک میگویند اشتباه است. در واقعیت لپ تاپ استوک یا لپ تاپ استوک صنعتی با لپتاپ دست دوم کاملا متفاوت است. در کشور ما عموما برای هر نوع کالای دست دوم عبارت استوک را به کار میبرند و لپ تاپ کارکرده و لپ تاپ دست دوم را همان لپ تاپ استوک معرفی می کنند، که با معنای واقعی این عبارت فاصله عمیقی دارد. تعریف دیگری که از لپتاپ استوک وجود دارد این است که فروشگاه ها در بازارهای جهانی به دلیل سیاست های مشتری مدارانه و بازار رقابتی موجود این امکان را به مشتریان خود میدهند که کالای خریداری شده را تا ۳۰ روز، بدون هیچ دلیلی به فروشگاه برگشت دهند و مبلغ را پس بگیرند.

امروزه رم های مختلفی وارد بازار شده اند و برای اینکه بدانید کدام رم مناسب دستگاه شما می باشد، نیاز است تا تفاوت بین رم ها را بدانید. در خرید لپ تاپ مناسب تدوین برای ویرایش ویدیو، بهتر است رزولوشن صفحه حداقل 1920 در 1080 باشد. نوع دیگری از لپتاپ به نام مینی لپ تاپ وجود دارد که با توجه به اسم آن ، ابعاد کوچکتری نسبت به مدل های معمول دارا می باشد. اگر برای خرید لپ تاپ به بازار مراجعه کرده باشید، مطمئنا با اسم لپ تاپ استوک آشنا شده اید و ذهن شما را درگیر کرده است.

70 درصد امکاناتی که در خرید لپ تاپ به دست میآورید قابلیت تعویض یا ارتقا را دارند. همچنین لپ تاب هایی که به هر دلیلی مشتریان بعد از خرید به فروشگاه مرجوع کردند، اما هیچ مشکلی نداشتند جز لپ تاپ استوک قرار می گیرند. اگرچه نوت بوکها همچنان در بازار خرید و فروش میشوند اما با ورود تبلتها و آلترا بوکها عملا از دور خارج شدهاند. با اینکه این مدل از محصولات در دسته گیم تولید شده اند اما می توان از آن ها برای انجام کارهای گرافیکی و هنری در سطح بالا نیز استفاده کرد. همان طور که اشاره شد، این دسته از لپ تاپها باید قدرت پردازشی نسبتا بالایی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید