قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

در ادامه قصد داریم به معرفی سری و مدل های تبلت لنوو بپردازیم تا شما را با ساختار و تنوع بی نظیر آنها اشنا کنیم.یکی از محصولاتی که لنوو توجه ویژه ای به آن دارد قطعا تبلت است.خوش قیمت بودن تبلت های لنو و کیفیت قابل قبول و امکانات خوبی که ارائه میکند از جمله دلایلی است که بسیاری از خریداران به این برند اعتماد کنند و درصد رضایت بالای مصرف کنندگان سایرین را نیز مجاب به خرید این برند کرده است. اخیرا یک مدل جدید از تبلت های لنوو به بازار عرضه شد که نام آن MIXX است.سری میکس لنوو همانند سری thinkpad از دو سیستم عامل اندروید یا ویندوز بهره میبرد اما از کیفیت نسبتا پایینتری بهره میبرد.این مدل از تبلت های لنوو به دو صورت ساده ویا با کیبورد ارائه میشوند که وجود کیبورد برای تایپ و مصارف نوشتاری طرفداران خاصی را به این مدل جذب کرده است.

سری S از تبلت های لنوو مدل های ارتقا یافته سری A هستند به نوعی که کیفیت ساخت بهتری داشته و از سیستم عامل های جدیدتر و سخت افزار قوی تری بهره میبرند. اما یکی از مدل هایی که همزمان با سری G توسط لنوو معرفی شد سری S لنوو بود که در واقع به معنی Slim یا نازک در لنوو میباشد.این مدل از لحاظ ساختار وکیفیت همان مدل G با طراحی اسلیم و باریک است هرچند طرفداران زیادی را نتوانست به خود جلب کند.از همین رو بعد از گذشت چند سال لنوو سری S را حذف کرد و مدل های جدید سری Gرا به صورت اسلیم طراحی و روانه بازار کرد.

لنوو در تولید تبلت های ویندوزی نیز فعالیت گسترده ای دارد که در مدل های عادی و یوگا اقدام به تولید و طراحی آنها نموده است.سبک بودن تبلت و دارا بودن سیستم عامل ویندوز قابلیتی شگفت انگیز است چرا که بسیاری از مصرف کنندگاه لپ تاپ از وزن سنگین آن عموما شکایت میکنند.البته لازم به ذکر است که از لحاظ سخت افزاری تبلت ها به هیج وجه قابل مقایسه با لپ تاپ ها نیستند ولی وظایف عمومی را به خوبی پردازش میکنند.سری Thinkpad در تبلت ها نیز وجود دارند و دقیقا همانند سری لپ تاپ های لنوو Thinkpad که صنعتی محسوب میشوند تبلت ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.تبلت های سری thinkpad لنوو با دو سیستم عامل اندروید و ویندوز به بازار عرضه میشوند و یکی از قابلیت های خاص این سری دارا بودن قلم است که برای فعالیت های طراحی و نوشتاری استفاده میشود.اما باید اشاره کنیم که این مدل از تبلت های لنوو مشتریان خاص خود را داشته و به خاطر بالا بودن قیمت مورد مصرف عمومی ندارد.

اما خالی از لطف نیست اگر در مورد سری Z لنوو کمی صحبت کنیم. اما میرسیم به سری Y لنوو که در واقع مدل های با کیفیت و شاید به نوعی Gaming لنوو محسوب میشوند. سری G از لپ تاپ های لنوو به مدل های اداری معروف هستند.این مدل از کیفیت متوسط بدنه و سخت افزار بهره میبرند و به نوعی مدل های ارتقاء یافته سری B میباشند. نمایندگی لنوو در ایران با سابقه چندین ساله و بهره بردن از متخصصین مجرب توانسته در راستای خدمات رسانی به هموطنان گرامی فعالیت کند.کیفیت ،سرعت ، دقت و احترام به مشتری همواره سرلوحه کار مجموعه نمایندگی لنوو بوده و دریافت نشان کیفیت و نمایندگی منتخب در چند سال گذشته مهر تاییدی به این مطلب میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید