قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

در این مطلب سعی کردیم سری لپ تاپ ها یا بهتر بگوییم، بهترین لپ تاپ ها تا 10 ، 15 ، 20 ، 25 و 30 میلیون تومان را بررسی کنیم. ما همینجا 2 تا از بهترین لپ تاپ ها رو با بودجه ی مد نظرتون بهتون معرفی میکنیم. خرید سرفیس مطمئن و سفارش اینترنتی سرفیس نیز با توجه به قیمت سرفیس نیازمند دقت و خرید از مراکز فروش معتبر است.

از طرفی خرید لپتاپ مناسب گیمینگ با توجه به انتخابهای محدود بازار ایران هم چندان امر سادهای نیست. من برای پروژه های دانشگاه دنبال یک لپ تاپ با کیفیت با قیمت مناسب هستم لطف می کنید راهنمایی بفرمایید. و اگه کارهای گرافیکی سنگینی انجام نمیدید براتون کافیه اما اگه واقعا میخواید یک لپ تاپ بخرید که تا سالها حرفه ای بتونید براتون کار کنه ب نظر من بهتره به سراغ مدل های گیمینگ بریم. بسیاری از آنها یکسری برنامههای رایگان و اختصاصی هم در اختیار شما میگذارند تا مدیریت باتری لپ تاپ خود را برعهده بگیرید. خوشبختانه درک رم لپ تاپ و یادگیری کارکرد و تعیین میزان مورد نیاز شما چندان کار پیچیدهای نیست.

از این رو در خرید لپ تاپ بایستی پردازندههای گرافیکی را الویت قرار دهیم. شما با خرید از لیپک عضوی از خانواده ی بزرگ ما خواهید شد و بدون هیچ هزینه ای این گارانتی ها را دریافت خواهید کرد. لپ تاپهایی که توسط برند اپل عرضه میشوند در دو خانواده قرار میگیرند. غالب مدلهای گیمینگ با پردازندههای گرافیکی Nvidia GeForce GTX یا RTX عرضه میشوند.

در سمت انویدیا در حال حاضر کارتهای سری ۳۰ از RTX 3060 Max-Q تا RTX 3060 Max-Q قدرتمندترین و جدیدترین کارتها هستند. از سویی دیگر به دلیل عدم اطمینان از آینده اقتصادی، نبود سیستم نظارتی و عدم امکان واردات، در حال حاضر با فقدان شدید قطعات و تنوع آن مواجه هستیم. اگر بخواهیم واقع بین عمل کنیم، در حال حاضر تهیهی هیچ لپ تاپ با هیچ پلتفرمی غیر از ویندوز به منظور بازی کردن مناسب نخواهد بود. با این حال برای بازی کردن همواره به تهیهی این دسته از لپ تاپها که با برچسب گیمینگ فروش میروند، ندارید. لپ تاپی که نیاز شما را برای بازی کردن پاسخ دهد، پردازنده گرافیکی قدرتمندی دارد، رم حداقل ۱۶ گیگابایت و ماژول SSD نیز از جمله واجبات این سیستم است.

دیدگاهتان را بنویسید