قیمت لپ تاپ – لیست قیمت روز انواع لپتاپ (05 اسفند 1400)

به بخش ارتباطی دستگاهتان با دیگر گجت های هوشمند نیز توجه کنید. و در نهایت کاربران اقتصادی که تنظیمات پایین و متوسط با فریم ریت ۶۰ برایشان کفایت میکند، بایستی دنبال لپ تاپ با پردازندههای مین استریم باشند که قیمت به مراتب بهتری دارند. اگر بودجه بالاتری دارید، تنظیمات بالا و اولتر و یا بازیهای VR مد نظرتان است، بایستی دنبال مدلهای گران قیمتتر با پردازندههای گرافیکی RTX 2070 یا (Ti) RTX 2080 در سری ۲۰ و یا مدلهای جدید و قدرتمند سری ۳۰ را در نظر بگیرید.

هرچند در بازهی نزدیکی بایستی انتظار پردازندههای گرافیکی جدید و قدرتمندتر این کمپانی را بکشیم. در میان ردههای قدرتمند GTX 1650 و RX 5500M بهترین گزینهها پیش رو هستند که امکان تجربهی اکثر بازیهای نسل جدید را در کیفیت متوسط، فریم ریت ۶۰ و رزولوشن قابل قبول به شما خواهند داد. اما در یک نگاه کلی میتوان گفت سری جی فورس (GeForce) و کوادرو (Quadro) از گزینههای خوب و ایریس (Iris) از مدلهای جدید و قدرتمند اینتل با کارایی سبکتر هستند که برای تجربهی بازیها معمول نظیر کانتر استرایک، فورتنایت، ماینکرفت، دوتادو، ولورانت و…

بسیاری از کمپانی ها، تلاش کردند تا لپ تاپ هایی را به بازار عرضه کنند که علاوه بر قابلیت های منحصر به فردشان، برای افراد مقرون به صرفه باشند، اگر شما هم به دنبال خرید لپ تاپ دانشجویی هستید،حتما خرید لپ تاپ ایسوس، یا لنوو به شما پیشنهاد شده است اما باید بدانید که گزینه های مناسب دیگری برای شما وجود دارد و لازم است تا با تمام آنها آشنایی داشته باشید و بعد برای خرید اقدام کنید.

اینکه کدام مدل مناسب شما است کاملا به نوع نیاز و کاربردهای شما از دستگاهتان بستگی دارد، با این حال از این دو مدل میتوانید به صورت ترکیبی نیز استفاده کنید که قیمت هارد لپ تاپ را برای شما بالاتر میبرد. در این سری RX 5500M برای مدلهای قدرتمند باجت و RX 5600M و RX 5700M با عملکرد بالاتر در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید