قیمت کالای دیجیتال و آی تی

شما در هنگام خرید لپتاپ میبایست توجه کنید که کدامیک از پردازندهها مناسب کار و نیاز شما است. لپ تاپ صنعتی یا لپ تاپ استوک صنعتی نوعی لپ تاپ است که برای محیط های کار، کارهای سنگین و زیاد کاربرد دارد این نوع لپ تاپ با توجه به شرایطی که برای آنها تعریف میشود از کیفیت، سرعت، مقاومت و عمر طولانی برخوردار هستند. استفاده از رم و حافظهی کم سرعت باعث میشود که حتی با وجود بهره بردن از پردازندهی قوی، سرعت لپ تاپ به شدت پایین بیاید.حافظهها به دو دستهی کلی HDD و SSD تقسیم میشوند. لپ تاپ dell در بیشتر ادارات و سازمانهای دولتی آمریکا مورد استفاده قرار میگیرد.

فقط در صورتی می توان گفت لپ تاپ دست دوم است که در ادارات و سازمان ها استفاده شده و بعد از چند سال پایین تر از قیمت اولیه به عنوان لپ تاپ استوک به فروش رسیده است. می توانید بهترین لپ تاپ های دست دوم lenovo را از شرکت ما بخواهید . برای انتخاب کارت گرافیک لپ تاپ بسته به نوع نیاز خود می توانید از دو نوع کارت گرافیک استفاده کنید. این ساختار شامل: رم، سی پی یو، هارد دیسک و همچنین کارت گرافیک بالای دستگاه می باشد. نکته مهم دیگری که حتما باید در راهنمای خرید لپ تاپ به آن اشاره کنیم دقت به مشخصات دستگاه انتخابی شما است.

وجود صفحه نمایش 15 اینچی برای کسانی در خرید لپ تاپ مناسب تدوین، به دنبال نمایشگر OLED بدون لمس هستند، گزینه ای مهم محسوب میشود. با قیمتی تقریبی 550 دلار، میتوانید HP ProBook 445R G6 Notebook PC را خریداری کنید که دارای پردازنده AMD Ryzen 3، 4 گیگابایت رم، 500 گیگابایت حافظه HDD و نمایشگر 14 اینچی HD است. ■ توصیه می کنم حتما قبل از خرید لپ تاپ یه دوره کوتاه آموزش کامپیوتر بگذرونید یا اینکه حتما مطالب علم فردا رو بخونید تا طرز کار اصولی با لپ تاپ رو یاد بگیرید. میزان RAM یکی از مهمترین مواردی است که باید در هنگام خرید لپ تاپ نظر بگیرید.

آیا خرید لپ تاپ استوک توصیه می شود؟ از آنجا که در خرید کالای استوک اطمینان نسبت به کیفیت و عملکرد آن کمی سخت به نظر میرسد، توصیه میکنیم برندهای معتبر و شناخته شده را اولویت قرار دهید. اکثر ما شرکت مایکروسافت را با محصول ویندوز آن می شناسیم. بنابراین با انتخاب صحیح نه تنها از خرید پشیمان نمیشوید، بلکه از کیفیت و قیمت مناسب نهایت لذت را میبرید.

دیدگاهتان را بنویسید