لپ تاپ استوک – فروشگاه اینترنتی استوک تاپ

با این حال قیمت این لپ تاپ ها یک سوم قیمت اصلی آن در بازار می باشد. خرید این لپ تاپ به دلیل پردازنده آن توصیه میشود، چرا که قدرت پردازنده بسیار بالا و 8 گیگابایت رم دارد. پردازنده این لپ تاپ 4 مگ کش بوده، 12 گیگابایت رم DDR4 روی لپ تاپ قرار دارد و به یک هارد 1 ترابایت و یک هارد SSD دویست و پنجاه و شش مگابایت مجهز شده است. اینکه به چه میزان رم برای لپ تاپ خود نیاز دارید، بسته به نوع کاری است، که با لپ تاپ خود انجام میدهید. خرید لپ تاپ دست دوم با کیفیت قطعات عالی و بهترین کارکرد با مناسب ترین قیمت .

حتی میتوان به این نکته اشاره کرد که لپ تاپ برای بسیاری از ما یک وسیله است که از طریق آن و با کار کردن بوسیله آن درآمد کسب می کنیم و اگر آن را نداشته باشیم و یا دچار نقص شود مانند راننده تاکسی هستیم که ماشینش خراب شده و نمیتواند درآمد خود را مهیا کند.به دلیل همین اهمیت بیش از حد رایانهها است که قیمت لپ تاپ افزایش پیدا کرد و مردم اقدام به خرید لپتاپ کردند. لپ تاپهای یوگا دارای صفحه کلید متفاوتی هستند و با جایگزین کردن طراحی تک رنگ این صفحه کلیدها، میتوانید از آن به عنوان یک صفحه کلید مجازی استفاده کنید.

صفحه نمایش لمسی: لپ تاپهای با صفحه نمایش لمسی با حس لامسه انسان کار می کنند و استفاده از لب تاب را ساده تر کردهاند. Lenovo IdeaPad 530s و Asus ZenBook UX333FA بهترین نمونههای این رده از قیمت هستند و البته که معمولا همهی لپ تاپهای این حوزه، پردازش با قدرت کمتری دارند. اما در ادامه میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که در هنگام خرید لپ تاپ به چه نکاتی توجه کنیم و یا به عبارتی یک رایانه شخصی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در این قسمت میخواهیم به اصطلاحات مشخصات لپ تاپ بپردازیم.

نوت بوک – Note Book: این دسته از لپ تاپها تمامی امکانات کامپیوترهای رومیزی را دارند. به هر حال انتخاب این موضوع بسته به سلیقه و نظر شما دارد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را در فروشگاه های دیگر قیمت کنید و بعد آنها را با ما مقایسه کنید تا به راحتی متوجه تفاوت قیمت ما با فروشگاه های دیگر ( چه فروشگاه های آنلاین و چه فروشگاه های که به صورت حضری از آنها خرید می شود) شوید. در حال حاضر در بازار ایران لپ تاپ های بسیار متنوعی در محدوده قیمت 10 تا 35 میلیون تومان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید