لپ تاپ استوک – فروشگاه لپ تاپ های دست دوم ارزان – استوک شاپ

در ادامه به چند نمونه از لپ تاپ هایی که در بازار موجود می باشند و با توجه به هر شغل و حرفه ای طراحی شده اند اشاره کرده ایم. می دانیم که سایز لپ تاپ ها تاثیر بر روی وزن کلی لپ تاپ دارد از این رو برای دانشجویانی که نمی توانند وزن زیاد این لپ تاپ ها را هر روزه بر روش خود تحمل کنند، پیشنهاد می شود که لپ تاپ هایی کوچک تر خریداری کنند که وزن کمتری دارند.

اولین خانواده مک بوک ایر فوق باریک است که سایز کوچکتری دارد. نوت بوکها نسل لاغر، باریک و دوستداشتنی لپ تاپ هستند که در سایزهای کوچکتری عرضه میشوند. نوآوری و ارتقا طراحی محصول، عملکرد به نسبت، استفاده بهینه از قابلیتهای محصول و البته تجربه کاربری که حرف اول را میزنند. آشنایی با انواع لپ تاپهای موجود در بازار دردی از کاربری که با وجود این تنوع سردرگم شده را دوا نمیکند.

نه فقط برای کاربران حرفهای، بلکه برای کاربری که آشنایی زیادی با دنیای دیجیتال و کامپیوتر ندارد پلتفرم امری حیاتی است. در صورتی که سیستم شما رم کافی نداشته باشد، بازیابی و خواندن دادهها و همچنین پردازش اطلاعات شما، به سختی و کندی صورت گرفته و حتی در برخی مواقع به دلیل اضافه بار تحمیل شده به سیستم، موجب خرابی آن نیز میشود.

به همین خاطر از قیمت اصلی آن ها کم شده و مجدد با نام لپتاپ استوک در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. یکی از ویژگیهای خاص کروم بوک پیکرهبندی سبک آن است که باعث میشود مدیریت و تامین امنیت سیستم تسهیل گردد. تمام خانوادههای لپ تاپ زیر مجموعه برند اپل از سیستم عامل macOS قدرت گرفتهاند. کروم بوکها لپ تاپهایی بر پایه اینترنت هستند که با سیستم عامل Chrome OS ( سیستم عامل مبتنی بر لینوکس) طراحی شدهاند. اگرچه نوت بوکها همچنان در بازار خرید و فروش میشوند اما با ورود تبلتها و آلترا بوکها عملا از دور خارج شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید