لپ تاپ استوک – لپ تاپ دست دوم – کِی لپ

با کمی فکر و مطالعه در زمینه طراحی صنعتی به این نکته می رسیم که خلق یک طراحی مدرن و هنرمندانه در چهاچوب اصول علمی کار بسیار بسیار دشواریه که حتی شرکت هایی با عظمت Dell هم در تحقق این آرزو ( در قیاس با اپل و سونی ) عاجزن ! خوب طبیعیه که مهندسین طراحی صنعتی دستمزد قابل توجهی رو در ازای تلفیق علم و هنر درخواست کنن ! ببینید تعمیرات خرج داره الکی که نیست پس مطمئن باشید که شرایط ارائه گارانتی به همین سادگی که فکر می کنید نیست ! بنابراین طراحی اصولی و استفاده از مواد به کار رفته در بدنه لپ تاپ می تونه قیمت لپ تاپ رو به طور کامل متحول کنه !

لپ تاپ MacBook Air 2020 دارای یک نمایشگر 13.3 اینچی با رزولوشن 1600 x 2560 پیکسل است و در نتیجه برای کارهای گرافیکی و طراحی نیز محصول پرکاربردی خواهد بود. برخی مدلها دارای یک گرافیک مستقل قویتر هم هستند که در کنار چیپ اصلی به کار میرود و پردازشهای سنگینتر را انجام میدهد. با وجود رشد روزافزون گوشیهای هوشمند، هنوز هم لپ تاپها کاندید اصلی برای انجام امور روزمره هستند و قیمت لپ تاپ دغدغه اصلی کاربران در انتخاب بهترین نمونه موجود است.

مثلا طراحی ، مواد به کار رفته در بدنه و انتخاب صحیح و علمی قطعات سخت افزاری ، امکانات و تکنولوژی های به کار رفته در لپ تاپ در هر برندی متفاوته ! برای انتخاب سیستم عامل بسته به نیاز خود با چالش روبرو هستیم، معمولا بین کاربران معمولی سیستم عامل مک و لینوکس از کاربرد کمتری برخوردار است.

از قابلیتهای خاص این لپ تاپ نیز میتوان به حسگر اثر انگشت، باتری توانمند 49.9 واتساعتی و پورتهای USB-C Thunderbolt آن اشاره کرد. البته ناگفته نماند که به دلیل قیمت بالای آن، خط تولید این لپ تاپ پیشرفت چندانی نداشت. در ضمن این مسئله رو حتما مد نظر داشته باشید که خیلی وقتا قیمت دلار فقط یک بهانه بسیار موجه برای افزایش قیمتاست !

دیدگاهتان را بنویسید