لپ تاپ استوک – لپ تاپ دست دوم – کِی لپ

نسبت ابعاد، به عرض و ارتفاع صفحه نمایش برمیگردد. ۱۶:۹ به معنای ۱۶ واحد عرض و ۹ واحد ارتفاع و بیانگر صفحات نمایش عریض است. بنابراین اگر قرار است زیاد از لپ تاپ در بیرون از منزل و در زیر نور خورشید استفاده کنید توصیه میشود که به دنبال لپ تاپهای با صفحه نمایش مات باشید، هر چند که صفحهنمایشهای مات، رنگها را با کیفیت کمتری نسبت به صفحه نمایشهای براق نمایش میدهند. باید بدانید که مثلاً صفحه نمایش مات میخواهید یا براق یا مثلاً کیفیت صفحه نمایش برایتان اهمیت دارد یا نه.

اگر میخواهید فیلم یا ویدئو ببینید یا بازی کنید، صفحه نمایش بزرگتری را انتخاب کنید. راجع به کیفیت صفحه نمایش نیز میتوان گفت که این مورد عموما به رزولوشن صفحه نمایش و تکنولوژی ساخت آن بستگی دارد. برای لپ تاپها، سیستم عاملهای فراوانی برای انتخاب کاربران وجود دارد که در ادامه به بررسی اجمالی آنها میپردازیم.

پاسخ این سوال کاملا بستگی به روحیات و سلیقه شخصی شما دارد و البته که پس ار تعیین و انتخاب مدل لپ تاپ گزینه های زیادی در زمینه رنگ نخواهید داشت. علاوه بر این، این سیستمعامل، رایگان است و از انعطافپذیری خوبی برخوردار است به طوری که میتوانید برنامههای تحت ویندوز را بر روی آن اجرا کنید. اینجا جایی است که ما در آی تی سیتی به شما در پیداکردن بهترین محصول مناسب برای شما کمک می کنیم تا خرید خوبی داشته باشید.

همچنین ما بصورت روزانه قیمت لپ تاپ های مختلف از همه برندها را رصد و در این صفحه آپدیت میکنیم، تا شما از آخرین قیمت روز لپ تاپ همیشه باخبر باشید. این به معنای پیکربندی یک لپ تاپ با یک هاردSSD است که میتواند بسیار سریعتر از درایوهای چرخان قدیمی به دادهها دسترسی پیدا کند. لنوو که در چند سال گذشته وارد بازار ایران شده توانسته لپ تاپ های زیادی را در بازار ایران عرضه کند و نفوذ زیادی را در بین خریداران لپ تاپ داشته باشد . البته قیمت رم لپ تاپ نیز در خرید و انتخاب آن بیتاثیر نبوده، اما به طور کلی قیمت بسیار بالایی نداشته و به راحتی میتوانید آنها را ارتقاء دهید.

دیدگاهتان را بنویسید