لپ تاپ – خرید و قیمت انواع لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

این برند نیز همانند برند Dell توانسته محبوبیت زیادی را در بین خریداران لپ تاپ پیدا کند . شما میتوانید برخی از بزرگترین مدلهای لپ تاپ لنوو را در این سری پیدا کنید. اغلب لپ تاپ ها دارای هارددیسک هستند و در برخی از آنها حافظه SSD به کار گرفته میشود. برای نمونه اگر فردی هستید که دائما نیاز دارید تا یکسری اطلاعات و داده ها را در لپ تاپ خود جابه جا کنید، بهتر است به تهیه لپ تاپ هایی با سایزهای کوچک بپردازید تا بتوانید آن را مانند یک کتاب به زیر بغل خود زده و با خود به هرجایی که نیاز دارید، حمل کنید و در غیر این صورت می توانید لپ تاپ هایی با سایز بزرگتر را نیز تهیه کنید.

همچنین شما می توانید به صورت حضوری به فروشگاه های آی تی سیتی مراجعه کنید و همه لپ تاپ ها را که روشن هستند از نزدیک بررسی کنید. زیرا نشان می دهد که محصولی که شما تهیه کرده اید از صحت و سلامت برخوردار است و طول عمر بالایی دارد و از همه مهم تر قاچاقی نمی باشد. اگرچه این لپتاپ وزن زیادی داشت؛ اما چون قابل حمل بود بسیاری از افراد به آن تمایل نشان دادند. لنوو برای لپ تاپهای جدید خود، همانند تینکپد، طرح شماره گذاری جدیدی را انتخاب کرده است و همان لپ تاپهای قبلی را این بار با شمارههای ۱، ۳، ۵، ۷ یا ۹ نشان میدهد.

یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید لپ تاپ توجه به سایز و اندازه لپ تاپ است که این باز به نیاز شما به این محصول بستگی دارد. Alienware، XPS، Inspiron، Latitude و Precision نامهایی هستند که هنگام انتخاب بهترین لپتاپ دل با آنها روبرو میشوید. حافظه SSD به طور کلی سرعت عملکرد سیستم را افزایش میدهد اما گرانتر است و خرید این مدل لپتاپ ها به کاربرانی پیشنهاد میشود که نیاز به حجم زیادی ندارند و بودجهی کافی هم در دست دارند. مایکروسافت ادعا میکند که لپ تاپهای Microsoft میتوانند جایگزین خوبی برای لپتاپ شما باشند و به گفته رئیس مایکروسافت، لپتاپ Surface در پاسخ به درخواستهای دانشجویانی که به دنبال یک لپتاپ کاربردی و سبک هستند، ساخته شده است.

آیا تبلت ها می توانند جایگزینی برای خرید به جای لپ تاپ باشند ؟ اینکه آیا شما فردی هستید که بهدلیل کار خود زیاد سفر میکنید یا اینکه صرفا دوست دارید هنگام مسافرتهای تفریحی، لپ تاپ خود را نیز بههمراه داشته باشید، در این زمینه میتواند اهمیت داشته باشد. به همین دلیل است که تاکید می شود، لازمه خرید این محصول، توجه به نکات مهم هنگام خرید لپ تاپ است.

دیدگاهتان را بنویسید