لپ تاپ – خرید و قیمت انواع لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

تعمیرات لپ تاپ به ویژه تعمیر سخت افزاری کامپیوتر با توجه به تخصصی بودن و اهمیت بالای آن نیاز به مراجعه به مراکز معتبر و متخصصان برای بهرهمندی از تعمیرات تخصصی کامپیوتر دارد تا از هرگونه آسیب ثانویه به سیستم و از دست دادن اطلاعات مهم جلوگیری شود. شرکت رایانه کمک ارائه دهنده خدمات رایانه ای جهت رفع مشکلات کامپیوتری در سراسر کشور است و در زمینه هایی مانند: تعمیر کامپیوتر ، پشتیبانی کامپیوتر ، خرید کامپیوتر ، فروش لپتاپ ، عیب یابی شبکه ، حل مشکلات شبکه های کامپیوتری ،مشاوره کامپیوتر به صورت تلفنی و همچنین حل مشکلات سخت افزاری در محل، به مدت 13 سال است که خدمات کامپیوتری ارائه میدهد.

واژه ی استوک (Stock) در لپ تاپ استوک به معنای یک ویژگی خاص برای آن است. اصلیترین دلیلی که موجب میشود افراد به خرید لپ تاپ استوک روی بیاورند، قیمت و کیفیت هیجانانگیز آن است. استفاده از رم و حافظهی کم سرعت باعث میشود که حتی با وجود بهره بردن از پردازندهی قوی، سرعت لپ تاپ به شدت پایین بیاید.حافظهها به دو دستهی کلی HDD و SSD تقسیم میشوند. به همین دلیل اغلب هنگام انجام پروژههای حرفهای از یک مانیتور با کیفیت در کنار لپ تاپ کمک میگیرند. در کشور ما عموما برای هر نوع کالای دست دوم عبارت استوک را به کار میبرند و لپ تاپ کارکرده و لپ تاپ دست دوم را همان لپ تاپ استوک معرفی می کنند، که با معنای واقعی این عبارت فاصله عمیقی دارد.

در نتیجه برخلاف تعریفی که برای استوک در کشور ما وجود دارد. پاساریا این امکان را ایجاد کرده که در هر جای ایران بتوانید بهترین محصولات دنیا را با پایینترین قیمت در کل کشور به صورت اینترنتی تهیه کنید. هرچند که در ابتدا هر بازی به شما میگوید که چه میزان از رم را اشغال میکند، اما خرید چند گیگ رم اضافه، کار اشتباهی به نظر نمیرسد و خیال شما را از سرعت لپ تاپ خود هنگام بازی آسوده میکند.

در بازارهای اروپا و آمریکا، عبارت لپ تاپ استوک به لپ تاپ هایی اختصاص داده میشود که به هر دلیلی فروش نرفته اند و در انبار فروشگاه های بزرگ باقی مانده اند. همچنین تعریف سومی نیز وجود دارد که لپ تاپ هایی که فقط در ادارات و سازمان ها (نه کاربر عادی) به مدت چند سال استفاده شده اند این گونه لپ تاپ های استوک پس از گذشت چند سال به قیمتی پایین تر از قیمت اولیه به فروش گذاشته شده اند. مایکروسافت ادعا میکند که لپ تاپهای Microsoft میتوانند جایگزین خوبی برای لپتاپ شما باشند و به گفته رئیس مایکروسافت، لپتاپ Surface در پاسخ به درخواستهای دانشجویانی که به دنبال یک لپتاپ کاربردی و سبک هستند، ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید