لپ تاپ – خرید و قیمت انواع لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

همچنین موس لپ تاپ که به نام تاچ پد نیز شناخته شده است، ممکن است دقت کافی نداشته باشد و از این رو در حین کار با آن مشکل را به خوبی احساس خواهید کرد. ویندوز 10 آخرین نسخه سیستم عامل پرچمدار مایکروسافت می باشد که پیشرفت های بسیار زیادی نسبت به سری های قبلی خود کرده است که در آپدیت جدید ویندوز 10، شما می توانید لپ تاپ را به الت تبلت در بیاورید و یا از مهم ترین آنها می توان به کورتانا نیز اشاره کرد که یک دستیار هوشمند می باشد.

13 تا 14 اینچ : بهترین گزینه های ممکن چرا که مل آنها بسیار ساده و آسان است و قابلیت های بیشتری نیز خواهند داشت و اگر شما بتوانید لپ تاپی تهیه کنید که وزن آن کمتر از 1.8 کیلوگرم باشد، واقعا کاربردی خواهد بود. سیستم عامل کروم بوک که قیمت نسبتا ارزانی دارند، در سامسونگ Chromebook3 اخیرا رونمایی شد که متعلق به سیستم عامل گوگل است که ساده و ایمن می باشد و اما محدودتر از ویندوز یا مک می باشد. با این حال سیستم عامل مک، در نسخه تاچ و لمسی ساخته نشده است زیرا تاکنون هیچ مک بوکی لمسی نبوده است.

انویدیا (NVIDIA): کارت گرافیکی گسسته است و امکان انتقال دادههای سه بعدی را فراهم میکند. محصولات ایسوس شامل لپتاپهای Asus 2 در 1، لپ تاپ، تبلت، دسکتاپ، تلفن هوشمند، دستیار دیجیتال شخصی، مانیتور رایانه، مادربرد، کارت گرافیک، کارت صدا، درایو دیسک DVD، دستگاه شبکه شبکه رایانه، کیس کامپیوتر، اجزای رایانه و سیستمهای خنک کننده رایانه است. اگرچه برخی از مشاغل ممکن است هنگام انتخاب لپتاپ فقط به قیمت تمام شده نگاه کنند، اما مهم است که فاکتورهای دیگری را که به کیفیت و دوام محصول کمک میکنند در نظر بگیریم، زیرا استفاده روزانه زیادی خواهد داشت.

15 تا 16 اینچ : محبوب ترین اندازه لپ تاپ ها هستند که معمولا بین 1.8 کیلوگرم تا 2.5 کیلوگرم وزن خواهند داشت که هم صفحه بزرگتری دارند و هم جزئیات سخت افزاری قوی تری دارند. با طرح نام گذاری IdeaPad، نمیتوانید در مورد اندازه صفحه نمایش اطلاعاتی کسب کنید. لپ تاپهای لژیون را میتوانید در اندازه صفحه نمایش ۱۵ و ۱۷ اینچی و با ترکیبی از طرحهای متمایز، ویژگیّای بیشتر و به طور خاص، برای مخاطبین بازی دریافت کنید. از این رو معمولا موضوعات دیگری نظیر سایز و کیفیت صفحه کلید مطرح میشود که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشوید.

دیدگاهتان را بنویسید