لپ تاپ – خرید و قیمت انواع لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

زیرا علاوه بر صفحه نمایش بزرگ دارای یک ترابایت یا فضای ذخیرهسازی است. قیمت لپ تاپ لمسی تاشو اغلب بالاست زیرا از پردازشگر، کارت گرافیک و صفحه لمسی بسیار قوی ساخته شدهاند. زیرا تولید داخلی مادربرد توسط ایسوس انجام میشود. این رم در هر چرخه ساعت داخلی 4 انتقال داده ایجاد میکند و سرعت انتقال اطلاعات آن در حدود 6.4 گیگابایت در ثانیه است. همچنین مطمئن شوید صفحه کلید دارای نور پسزمینه باشد، از نظر ارزش ظاهری، ممکن است جزئیاتی سطحی به نظر برسد اما کلیدهای دارای نور پسزمینه دیدن آنچه را که در محیط کم نور تایپ میکنید بسیار آسانتر میکند.

وقتی صحبت از پردازنده میشود، یک قاعده کلی این است که بالاترین CPU را که میتوانید بخرید. به عنوان مثال در صورتی که رم لپ تاپ شما 4 گیگابایت باشد، این کارت حافظه آن را به 3.9 کاهش میدهد که در طول انجام یک بازی میتواند تا 2 گیگابایت را اشغال کند. لپ تاپهایی با رمهای 12، 16، 32 و 64 گیگابایتی نیز وجود دارند که برای این افراد مناسب است و میتوانند برحسب نیاز خود به خرید رم لپ تاپ اقدام کنند. اکثر مادربردها دارای 2 یا 3 اسلات رم لپ تاپ هستند. چرا که افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، با برنامه هایی سروکار دارند که لپ تاپ های عادی از پس اجرای مناسب آنها بر نخواهند آمد و لازم است تا لپ تاپ گرافیکی که قدرت بالایی دارند برای آنها خریداری شوند.

بخش تبلیغات که کارهای گرافیکی انجام می دهند از مهم ترین قسمت های یک شرکت محسوب می شوند و برای خرید لپ تاپ این بخش، باید به قدرت دستگاه اهمیت ویژه ای داد. اگر قصد شما از خرید اینترنتی لپ تاپ ایسوس، اپل، ایسر، لنوو و یا هر برند دیگر، استفاده ی اداری از آن می باشد، پس باید سلایق شخصی خود را کنار گذاشته و به فکر خرید لپ تاپ اداری باشید که بتواند نیازها شما را برطرف سازد. لپ تاپهای گیمینگ این برند نیز آوازه بسیار خوبی دارند و میتوانید خرید لپ تاپ از این برند را در داشته باشید.

این بدان معناست که این دستگاه نسبتاً باریک و سبک، از پس بسیاری از پردازشها از جمله سرعت بازی و فشار نرم افزارهای ویرایش ویدئو برمیآید. برای انجام کارهای ساده مانند امور دفتری و یا انجام مسئولیت هایی که بر عهده ی منشی یک شرکت می باشد، احتیاج به لپ تاپ هایی است که بتوانند از پس کارهای ساده بر بیایند برای خرید این نوع از لپ تاپ ها نیاز نیست به سراغ لپ تاپ های خیلی قدرتمند که دارای هزینه های زیادی هستند برویم. از آنجایی که این لپ تاپ ها در محیط های اداری قرار می گیرند و دائما در حال کار هستند، مقاومت بدنه می تواند فاکتوری مهم به هنگام خرید محسوب گردد.

دیدگاهتان را بنویسید