لپ تاپ – خرید و قیمت انواع لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

اگر CPU شما مجبور باشد برای هر عملکرد و اجرای هر برنامه از هارد لپ تاپ استفاده کند، رایانهی شما با سرعت یک لاکپشت کار خواهد کرد. داشتن رم ۸ یا ۱۶ گیگ، حافظه داخلی ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگ و صفحه نمایش با کیفیت ۱۳ یا ۱۵ اینچ به شما کمک میکند تا در انجام کارهای خود راحت و آسوده باشید. بنابراین دست شما در انتخاب از آنها آزادتر است و میتوانید موردی را انتخاب کنید که در کنار داشتن مشخصات سختافزاری مناسبتر، از صفحه کلید، صفحه لمسی و فاکتورهای دیگر مناسبی نیز برخوردار باشد. اما از سمت دیگر SSDها میتوانند به هر قسمتی از دادههایی که ذخیره کردهاند دسترسی سریع داشته باشند، در آنها هیچ قسمت متحرکی وجود ندارد و برای به دست آوردن دادهها نیاز به چرخیدن و زمان ندارند.

تا زمانی که اپل تراشه اختصاصی خود یعنی اپل سیلیکون را عرضه نکرده است، نمیتوان انتظار داشت که این برند از پردازندههای اینتل دست بکشد. اگر برای ذخیره فایلها، وبگردی و یادداشتبرداریهای کلاسی از لپ تاپ خود استفاده میکنید، به میزان RAM زیادی نیاز نخواهید داشت. راحتی و میزان دقت تاچ پد در لپ تاپی همچون ایسوس VivoBook X543MA N4000 فراهم شده است که میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. بنابراین نیاز چندانی به خرید لپ تاپ آنچنانی ندارند و یک لپ تاپ با این مشخصات ساده میتواند برای آنها مناسب باشد.

لپ تاپ core i5 و لپ تاپ core i7 سالهای سال است که به عنوان محبوبترین لپ تاپهای مناسب برای مهندسان و طراحان خریداری میشود. دستگاههای لنوو معمولا طراحی منحصربهفردی دارند و میتوانیم به لپ تاپهای 2-1 این کمپانی نیز اشاره کنیم. لنوو لپ تاپهای قدرتمند با کیفیت و جذابی را با قیمت مقرون به صرفه تولید میکند. طراحی اولین چیزی است که احتمالا هر کاربری حتی قبل از قیمت لپ تاپ به آن توجه دارد. این لپ تاپ از حافظه SSD استفاده میکند و به کارت گرافیک RTX 2080 GDDR6 مجهز شده است که حافظه اختصاصی آن نیز ۸ گیگابایت است.

برای تجربهی آثاری مانند Cyberpunk 2077 و Dark Souls، میتوانید لپ تاپی را خریداری کنید که در کنار کارت گرافیک قدرتمند، دارای پردازنده مرکزی مناسب، حافظه SSD و دیگر فاکتورهایی است که در درجه اهمیت بعدی قرار میگیرند. این سوالی است که برای همه خریداران لپ تاپ پیش میآید. یقینا قطعات سختافزاری داخلی نیز مهم هستند و بهتر است که بهجای خرید لپ تاپ ارزان قیمت، کمی سرمایهی خود را بیشتر کرده و به سراغ مشخصات فنی بهتر بروید. این شرکت آمریکایی سالهاست که به تولید انواع لپ تاپها و کامپیوترهای قابل حمل مشغول است.

دیدگاهتان را بنویسید