لپ تاپ گیمینگ

در این زمینه مقاله “تفاوت core i3 با core i5 و core i7 در پردازنده های اینتل” و “بررسی کامل و معرفی پردازنده اینتل، نسل ها و انواع آن” را حتما مطالعه کنید. لپ تاپهای با پردازندهی Core m5 و Core m7 بهتر از لپ تاپهای سری Pentium اینتل هستند و عموماً لپ تاپ هایی نازک و قابل حملاند که گرمای زیادی هم تولید نمیکنند. همچنین، تنظیمات زیادی را دارند و احتمال دارد که بعضی از آن ها حتی لمسی هم باشند.

لپ تاپ ها از آن جایی که تاثیر به سزایی در زندگی ما دارد، بسیار اهمیت دارند. این محصول برای کلاس درس دانشگاهی یا مسافرت هم بسیار عالی است و میتوانیدبرای انجام دادن پروژه یا سازماندهی تصاویر و فیلمهای خود از آن استفاده کنید. اگر لپ تاپ را برای کارهای معمولی میخواهید، به عوان مثال کتاب خواندن، وب گردی و موسیقی، نیازی به لپ تاپ قدرتمند ندارید، اما اگر استفاده شما از لپ تاپ بیشتر از این کارهای معمولی است بهتر است دنبال لپ تاپ قدرتمندتری باشید. هر چقدر که وضوح بیشتر باشد، کیفیت مطلوب تر خواهد بود و نمایشگرهایی که با فناوری TN نیز تولید شده اند، در مقایسه با نمایشگرهایی که دارای فناوری IPS هستند، دارای زاویه دید پایین تری هستند و البته کیفیت تصویرشان هم کمتر است.

یک لپ تاپ خوب دارای حداقل یک پورت LAN ،Wi-Fi ،HDMI ،USB 3.0 و اتصال بلوتوث است. پورتها درگاه اتصال لپ تاپ با اطلاعات و لوازم جانبی بیرونی است. حافظه جانبی (RAM) مخفف عبارت حافظه با دسترسی تصادفی است. یک لپتاپ با 4 گیگابایت رم کافی است. اما اگر به بسته نرم افزاری نیاز دارید که در Mac اجرا شود، نمیتوانید این کار را روی لپتاپ Windows انجام دهید. صفحه نمایش لمسی: لپ تاپهای با صفحه نمایش لمسی با حس لامسه انسان کار می کنند و استفاده از لب تاب را ساده تر کردهاند. این سی پی یو ها در لپ تاپهایی که قرار است برای کارهای سنگین مورد استفاده قرار گیرند به کار میرود.

برای تست هارد، نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro یکی از بهترین گزینه ها می باشد و گزینه هایی از جمله درصد سلامت هارد و هشدار و خطاهای مربوطه را به شما نمایش می دهد. از همین رو شرکتهای معروف تولیدکننده محصولات دیجیتال بسیار زیادی را در رده اقتصادی تولید میکنند که قطعاً ارزش خرید بالاتری را نسبت به لپتاپهای حرفهای برای این دسته از افراد خواهد داشت، این محصولات معمولاً با نمایشگر اقتصادی یا اداری در وبسایت قرار گرفتهاند.

دیدگاهتان را بنویسید