لیست بهترین و ارزانترین قیمت انواع لپ تاپ

این مقاله حاصل برآورد تیم ویجیاتو از بازار نه چندان پررونق حال حاضر ایران و با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی مخاطب عام بود. برند HP (اچ پی)، برندی آمریکایی است که لپ تاپهایی با کیفیت همراه با طراحی چشمگیر عرضه میکند. پورتها درگاه اتصال لپ تاپ با اطلاعات و لوازم جانبی بیرونی است.

بسیاری از لپ تاپ های رایانه ای در دسته لپ تاپ های 2 در 1 قرار دارند که حتما تاکنون این دسته از لپ تاپ ها را دیده اید، ولی شاید با نام آنها آشنا نباشید. لپ تاپ ها به اندازه کافی جمع و جور هستند و این دلیلی بر حمل و جابجایی آسان آنها می باشد اما این در حالی است که قابلیت های متفاوت و خاصی را با یکدیگر دارند که در جزئیات خودشان را نشان می دهند. با این حال در نهایت این شما هستید که باید بنا به نیاز، توقعات و بودجه خود، انتخاب کنید. در کنار اون یک پردازنده قدرتمند و رم بالا که بتونید براحتی با نرم افزارها کار کنید و رندر بگیرید.

این لپ تاپ دارای 1 ترابایت حافظه HDD و 256 گیگابایت حافظه SSD بوده که برای محصولی با این قیمت بسیار نادر است و از این رو میتواند در ذخیرهسازی اطلاعات کاربر بسیار توانمند حاضر شود. عمر باتری و زمان مفید استفاده از آن در انتخاب و خرید لپ تاپ مناسب بسیار حائز اهمیت است. با توجه به بازار آشفته ایران و قیمت بالای تجهیزات کامپیوتری، بایستی در خرید دیوایسهای بسیار گران قیمتی نظیر لپتاپها بسیار با دقت عمل کرد. البته در بحث زاویهی دید IPS از تمامی انواع LCD بهتر عمل میکند.نوع دیگر پنلها OLED وجود دارد که از لحاظ تکنولوژی کاملا متفاوت از LCD است.

بسته به قیمت و مدل متفاوت است. یکی دیگر از مزایای لپ تاپ گیمینگ قابل حمل بودن آن است . میانگین قیمت لپ تاپ گرافیکی در لیپک از 19 تا 52میلیون تومان است. همچنین در این تحقیق، نظرات و تجربیاتی که خریداران لپ تاپ در دیجی کالا به اشتراک گذاشتند، بررسی شده است. ما سعی کردیم مهمترین المانها در خرید یک لپ تاپ گیمینگ بررسی کنیم. ما میدانیم انتخاب و خرید بهترین لپ تاپ در میان انبوهی از برندها و مدل ها و از طرفی دیگر تبلیغات پر زرق و برق کار راحتی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید