لیست بهترین و ارزانترین قیمت انواع لپ تاپ

تقریباً سی سال پیش فکر طراحی کامپیوترهای قابل حمل در ذهن شرکتهای سازندهی کامپیوتر جرقه زد و با گذر زمان و در نظر گرفتن نیازهای مختلف کاربران، انواع متفاوتی از لپتاپها به بازار عرضه شد و با گذر زمان طراحی آنها به سمت نازک و سبک شدن و بهرهمندی از سختافزار قویتر و باتری توانمندتر گرایش پیدا کرد. این محصولات، آن زمان بهترین برند لپ تاپ قلمداد میشدند، زیرا علاوه بر طراحی متفاوت، سیستم عامل آن از حالت گرافیکی بهره میبرد. علاوه بر حجم فضا، نوع هارد لپ تاپ هم بسیار مهم است.

سود حاصل از فروش لپ تاپ، بسیاری از کمپانیهای سازنده را وارد یک میدان رقابت کرد به گونهای که همه سعی بر آن داشتند قابلیتهای جدیدی به محصول خود بیافزایند تا در صدر بازار جهانی بهترین لپ تاپ قرار بگیرد. علاوه برکیبورد، لپ تاپ ها ظرفیت بیشتری برای ذخیره سازی اطلاعات دارند که معمولاً ظرفیت یک لپ تاپ حداقل۲۵۰ گیگابایت است.

لپ تاپ acer predator helios 300 و لپ تاپ acer nitro 5 دو مدل با کیفیت و قدرتمند ایسر است که میتواند برای کاربری عمومی تا حرفهای، بازی یا مالتی مدیا استفاده شود. برخی از مدلها هم که دارای حرف i در نام گذاری خود هستند، از تراشه اینتل در ساختار فنی خود استفاده میکنند. لپتاپها دارای محبوبیت فراوانی در بین افراد هستند و کمتر کسی تمایلی به خرید کامپیوترهای حجیم نشان میدهد؛ بنابراین طبیعیست که قیمت لپ تاپ به مراتب بیشتر از کامپیوترهای بسیار سنگین باشد. اما اگر از لپ تاپ تان اندکی بیشتر از آنچه که گفته شد انتظار دارید به عنوان مثال: میخواهید با آن فیلم یا موسیقی پخش کنید یا فایلهای اکسل، ورد وغیره روی آن ذخیره کنید.

حافظه: هارد دیسکهای HDD به خاطر قیمت پایین و ظرفیت بالایی که دارند برای ذخیرهسازی بسیار رایج هستند اما سرعت آنها پایین است، در حالی که حافظههای SSD سرعت بالاتراما ظرفیت ذخیره سازی پایین تری دارند. برای مشاهده قیمت لپ تاپ ایسوس، قیمت لپ تاپ اپل، قیمت لپ تاپ سامسونگ دست دوم، قیمت لپ تاپ دل دست دوم، قیمت لپ تاپ استوک و قیمت لپ تاپ ارزان دست دوم میتوانید از کالاهای موجود در ایسام دیدن فرمائید. چنانچه قصد خرید کامپیوتر و تجهیزات شبکه و به ویژه خرید لپ تاپ استوک و فروش لپ تاپ دست دوم را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید