لیست بهترین و ارزانترین قیمت انواع لپ تاپ

گرافیک مجموعه Nvidia Geforce MX330 با ظرفیت 2 گیگابایت است ، صفحه نمایش 15.6 اینچ فول اچ دی پلاس و تکنولوژی 178 درجه روی این لپ تاپ سوار می شود. شما میتوانید برخی از بزرگترین مدلهای لپ تاپ لنوو را در این سری پیدا کنید. پیش از تصمیمگیری در این باره باید انتظارات خود را از سیستم مشخص کنید. بعد از این پردازنده اصلی یا CPU و پردازنده گرافیکی یا GPU ، قطعه ای که می تونه قیمت لپ تاپ رو تحت تاثیر قرار بده قیمت هارد یا همون وسیله ذخیره سازی داخلی لپ تاپه .

Thinkpad از مدل های متعددی تشکیل میشود و لنوو در سری صنعتی خود تنوع خوبی از مدل ها دارد.در معرفی سری E لنوو همان طور که اشاره شد این مدل یکی از دستگاه های خوب و قوی لنوو محسوب میشود اما Thinkpad فقط به این مدل منحصر نمیشود.شاید جالب باشید بدانید کیفیت مدل های thinkpad نیز با یکدیگر تفاوت دارند و تنوع قیمتی خوبی برای عرضه آنها لحاظ شده.مثلا سری E مدل ارزان قیمت ،سری T متوسط و رو به بالا و سری W مدل فوق حرفه ای Thinkpad است که چندین سال پیاپی جوایز ارزنده ای را چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کارکرد به خود اختصاص داده است.

حتما شارژر لپ تاپ را پیش از اتصال، از لحاظ فیزیکی بررسی کنید تا در قسمتی از سیم آن، قطعی و پارگی روکش کابل وجود نداشته باشد، سپس آن را به دستگاه متصل کنید و از اتصال سریع و بدون قطعی شارژر اطمینان یابید. احتمالا شما به دنبال یک لپ تاپ ارزان اما کارآمد هستید که با تعیین میزان هزینه میتوانید گزینههای دیگر را حذف کرده و از میان گزینههای متناسب با بودجهی خود، خرید لپ تاپ با قیمت مناسب را تجربه کنید. از این لپ تاپ برای انجام امور روزمره در محیط کار یا خانه میتوانید استفاده کنید.

کیبوردهای جزیرهای با کلیدهای بزرگ و پد لمسی یکتکه با حساسیت زیاد و امکان استفاده از فرمانهای لمسی، باعث شده است این لپ تاپ گزینه مناسب برای تایپ و یک ابزار کارآمد برای انجام تمام کارهای روزمره باشد. سطوح بافتدار بدنه لپ تاپ نیز از لک شدن جلوگیری میکند. لپ تاپ های سری ROG ایسوس که مخصوص بازی طراحی شدن مدل های مختلفی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید