لیست بهترین و ارزانترین قیمت انواع لپ تاپ

از همراهی تون با مسترنکست متشکریم. باز اگر میزان بودجه تون و کار دقیقتون رو مشخص کنید دقیق تر میتونیم راهنمایی کنیم. اما با توجه به نیاز و بودجه تون من داشتم لپ تاپ بروز موجود در بازار رو بررسی میکردم که یک به لپ تاپ زیر برخورد کردم. بصورت کلی برای تهیه یک لپ تاپ مناسب انیمشن سازی میتونید مواردی که اشاره شد رو در نظر بگیرید. در این صورت باید به فاکتور CPU، رم، سایز و سیستم عامل محصول توجه بیشتری داشته باشید. بههمین دلیل است که معمولا هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی، بهدنبال محصولی باشید که دارای صفحه نمایش حداقلی 1080p باشد.

با خرید باتری لپ تاپ و استفاده بهینه از آن، میتوانید عمر طولانیتری برای هر سلول متصور شده و برای سالهای بیشتری از آن استفاده کنید. بسیاری از آنها یکسری برنامههای رایگان و اختصاصی هم در اختیار شما میگذارند تا مدیریت باتری لپ تاپ خود را برعهده بگیرید. هرچه قدر که این روند بهتر و سریعتر انجام گیرد، قیمت باتری لپ تاپ هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. قیمتش هم در حال حاضر حدود 32 میلیون تومان هست. بودجه ام هم حدود 45-50 میلیون هست.

بصورت کلی اگه کارهای گرافیکی شما در حد استفاده از نرم افزارهایی مثل فتوشاپ است اصلا نیاز به هزینه سنگین نیست و میتونید در بین لیست «بهترین لپ تاپ های تا 20 میلیون تومان» یا حتی «بهترین لپ تاپ های تا 15 میلیون تومان» لپ تاپ مورد نیاز خودتون رو پیدا کنید. لپتاپها دارای محبوبیت فراوانی در بین افراد هستند و کمتر کسی تمایلی به خرید کامپیوترهای حجیم نشان میدهد؛ بنابراین طبیعیست که قیمت لپ تاپ به مراتب بیشتر از کامپیوترهای بسیار سنگین باشد. و اینم بگم که زبان طراحی لپ تاپ های گیمینگ کلا به دلیل استفاده بیشتر از فن های سر خود کمی ضخیم تره و اینکه کلا جنس بدنه ی لپ تاپ های گیمینگ ظرفیت جابه جایی های زیاد رو دارند و خیلی کم آسیب میبینن.

دلم میخواست یک لپ تاپ TUF هم معرفی کنم اما بعضی وقتا HP من رو شگفت زده میکنه. این لپ تاپ هم دارای رام 32 حافظه هیبریدی 2 ترابایت و البته حافظه گرافیکی مجزا از نوع 6 گیگابایتی هستش و پردازنده ی Core i7 نسل 10 اونها رو حمایت میکنه. شرکتی که قبلا با عنوان Legend Computers و از پکن چین کار خود را شروع کرده بود، هنوز هم خط تولید لپ تاپ خود را ادامه میدهد. بله حتما. ما قبلا در مقاله «بهترین لپ تاپ هیا پیشنهادی برای کارهای گرافیکی» لیستی از بهترین لپ تاپ رو برای این منظور معرفی کردیم که پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید