لیست بهترین و ارزانترین قیمت انواع لپ تاپ

لپ تاپ (به انگلیسی: Laptop) به رایانه همراه، کوچک و نسبتاً سبک گفته میشود. به جرئت می توان گفت که این سیستم کوچک و به روز، می تواند تغییر شگفتی را در زندگی و در کار و مهارت افراد ایجاد کند. این لپ تاپها برای امور گرافیکی، مهندسی، ویرایش ویدیو و هر کاری که احتیاج به یک سیستم قوی دارند مناسب هستند؛ به علاوه اینکه برای استراحت میتوانید بازی کنید و خستگی یک روز را برطرف کنید.

خرید لپ تاپ به یک مبادلهی تجاری تبدیل شده است و شما قبل از آن، علاوه بر انداختن نگاهی به قیمت لپ تاپ، باید موارد مناسب و کلیدی خودتان را نیز در آنها مشخص کنید. اما به هر حال در مقایسه با مدلهای گیمینگ، قیمت سری n مناسبتر است. بنابراین سعی کنید ویژگیهای مورد نظرتان را در بین مدلهای برندهای نام برده پیدا کنید تا خرید بهتری را تجربه کنید. وزن آن معمولاً بین ۱ تا ۷ کیلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. فراتر از قیمت و ابعاد متفاوت، چندین کلاس مختلف برای لپ تاپ­ها وجود دارد.

این خانواده از سه عضوء لپ تاپ 100، لپتاپ 140 و لپتاپ 170 تشکیل شده بود که طراحی خاصی داشتند و سرآغازی برای طراحیهای مدرن امروزی لپتاپ محسوب میشدند. این تنها یک مورد از برنامههای اجرایی بر روی لپتاپ است؛ بنابراین اگر قصد دارید کارهای گرافیکی یا بازی انجام دهید، حتما به مقدار رم موجود در دستگاه توجه کنید.

درباره مات یا شفاف بودن نمایشگر، باید بیان کرد که نمایشگر مات دارای یک روکش است که از بازتاباندن نور جلوگیری می کند. مورد آخر خرید لپ تاپ گیمینگ و لپ تاپ هواوی است که برای آن دقت بسیاری باید داشته باشید تا تمام ویژگیهای مورد نظرتان را داشته باشد، اگر برای انتخاب آن نمیدانید به چه ویژگیهایی باید دقت داشته باشید، تیم تلکام با توضیح درباره هر برند این مشکل را به خوبی حل کردهاست. اگر به دنبال لپتاپ ارزان قیمتی هستید، وضوح HD برای شما پیشنهاد مناسبی است اما اگر از نظر هزینه محدودیتی ندارید و یا نیاز به صفحه نمایشی با وضوح بالاتر دارید میتوانید لپ تاپهای FHD با رزولوشن 1920×1080 را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید