لیست قیمت انواع لپ تاپ – شهر فافا

سامسونگ نیز یکی از برندهایی می باشد که بازار را به صورت کمی توانست به خود اختصاص دهد و شاید موفقیت این برند در زمینه های دیگر اصلا قابل قیاس با فروش لپ تاپ های سامسونگ نباشد . همچنین کنتراست بسیار بالا و نمایش رنگ غنی، وزن و ضخامت کمتر نسبت به LCD از دیگر ویژگیهای پنل OLED هستند.

در پنلهای LCD از کریستال مایع برای نمایش نور استفاده میشود و منبع نور پسزمینهی آن LED است. نمایشگرهای TN و TFT جز قدیمیترین و البته ارزانترین انواع LCD هستند که دقت رنگ پایین و زاویهی دید محدودی دارند. این محصولات، در ابعاد مختلف و با سختافزارهای گوناگون در بازار موجود هستند؛ برخی کوچک و سبک بوده و برخی دیگر نمایشگرهای 20 اینچی دارند که وزنشان به بیشاز 7 کیلوگرم میرسد. از دیگر مدلهای مقرون به صرفه و ارزان قیمت لپ تاپ لنوو میتوان به لپ تاپ b570e lenovo، لپ تاپ b590 lenovo و لپ تاپ b50 لنوو اشاره کرد.

قلب تبندهی هر لپ تاپی، CPU یا همان پردازندهی مرکزی است که از رکن اصلی یک لپ تاپ است. در مرحلهی بعدی شناخت و آگاهی از تولید کنندگان لپ تاپ، و ردهبندی لپ تاپهای تولیدی این شرکتها مهم است. لپ تاپ های اداری گاهی نیاز است تا در مکان هایی خارج از محیط کاری که دسترسی به پریز برق ندارند، استفاده شوند، از این رو عمر طولانی باتری می تواند مزیتی مهم محسوب شود.

مک بوک با پردازنده های اختصاصی این تولید کننده عرضه میشود و از قدرت بسیار بالایی بهره مند است که ویژگی بسیار حائز اهمیتی محسوب می شود. یک کارت گرافیک قوی، قادر به پردازش راحت ویدئوها و بازی های رایانه ای با گرافیک زیاد است و آن ها را برای مشتریان حرفه ای مثل بازی کننده ها و یا برنامه نویسان پیشرفته و مهندسان، تبدیل به انتخاب خوبی می کند. و یا زمانی که نیاز هست به جایی برویم که امکان دسترسی به رایانه های رومیزی نیست، لپ تاپ بهترین گزینه است.

دیدگاهتان را بنویسید