لیست قیمت انواع لپ تاپ – شهر فافا

انواع متنوعی از لپ تاپ ها در اندازه ، جنس بدنه، ویژگی های سخت افزاری، قیمت لپ تاپ و برند و قدرت سخت افزاری وجود دارد. نمایشگر IPS LCD این لپ تاپ نیز در اندازه 15.6 اینچ و رزولوشن FHD بوده و وبکم 720p آن را در حاشیههای خود قرار داده است. اگر بخواهیم برای این موضوع مثالی بزنیم، باید دانشجویی را یادآور شویم که هنوز مدرک تحصیلی خود را نگرفته و تصمیم دارد تا لپ تاپی جدید بخرد. مورد استفاده قرار نگرفته و کاملا نو است. اگر برای خرید لپ تاپ به بازار مراجعه کرده باشید، مطمئنا با اسم لپ تاپ استوک آشنا شده اید و ذهن شما را درگیر کرده است.

اما همیشه در ایران کالاهای کار کرده یا استوک انتخاب مناسبی به نظر نمیرسد. آیا خرید لپ تاپ استوک در ایران پیشنهاد می شود؟ این واژه ی لاتین در بازارهای اروپایی یک معنا و در بازار ایران معنای کاملا متفاوتی دارد. در نتیجه برخلاف تعریفی که برای استوک در کشور ما وجود دارد. هر چند که قیمتهای بالاتری برای نوت بوکهای اداری، خانگی و البته گیمینگ دیده میشود اما فعلا با توجه به وضعیت کشور به همین رنج بسنده میکنیم.

در کشور ما عموما برای هر نوع کالای دست دوم عبارت استوک را به کار میبرند و لپ تاپ کارکرده و لپ تاپ دست دوم را همان لپ تاپ استوک معرفی می کنند، که با معنای واقعی این عبارت فاصله عمیقی دارد. این شرکت تایوانی از بزرگترین تولید کنندگان انواع لپ تاپ , گوشی هوشمند, لوازم جانبی و غیره می باشد. با کارشناسان فروش شرکت ما از طریق دکمه ی زیر در ارتباط باشید . اکثر ما شرکت مایکروسافت را با محصول ویندوز آن می شناسیم.

آیا خرید لپ تاپ استوک توصیه می شود؟ این سری از لپ تاپ اچ پی با تمرکز بر کارت گرافیک و قدرت اجرای برنامه ها توانست سری موفقی در لپ تاپ های گیمینگ شود. این نوع پردازندهها در سری لپتاپهای ارزان قیمت یافت میشوند. در نتیجه به عنوان لپ تاپ استوک به فروش می رسد. همچنین لپ تاب هایی که به هر دلیلی مشتریان بعد از خرید به فروشگاه مرجوع کردند، اما هیچ مشکلی نداشتند جز لپ تاپ استوک قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید