لیست قیمت انواع لپ تاپ – شهر فافا

پردازندههای Intel Atom معمولا دارای ولتاژ بسیار پایینی هستند که به کاهش مصرف انرژی و طولانی شدن عمر باتری در لپ تاپی همچون HP Envy X2 کمک میکند. اگر شما با لپ تاپ ها بصورت بلند مدت استفاده کرده باشید حتما تجربه ای را نسبت به باتری آنها تاکنون بدست آورده اید. الترابوک ها می تواند گزینه ای مناسب برای این افراد باشد.

نمی توانید لیستی از لپ تاپهای مورد نظرتان را تهیه کنید و سپس به دلیل نداشتن بودجه مناسب از انها صرف نظر کنید. بهتر است بدانید که این روزها نمیتوانید یک لپ تاپ مناسب با قیمت کمتر از ۲۰۰ دلار خریداری کنید اما اگر قادر به تهیه بودجه بیشتری هستید، میتوانید سیستمی با کیفیت و عملکرد بهتر و یک نمایشگر عالی تهیه کنید. کمپانی اپل بیشتر برای گوشی های هوشمند خود معروف می باشد و تلفن های همراه این شرکت در کیفیت خود زبانزد هستند. آنها همچنین میتوانند از قابلیت Apple Pay استفاده کرده و به ارسال و ردیافت تماس یا اس ام اس از طریق تلفن خود بپردازند.

به هر حال دانستن نقاط قوت و ضعف هرکدام از این سیستم عاملها میتواند برای انتخاب گزینهی بهتر کمک کننده باشد. کروم بوکها برای بچهها و دانش آموزان انتخاب مناسبی است و عملکرد آنها به سرعت در حال گسترش است. چگونگی انتخاب لپ تاپ از بین برند های مختلف نیازمند کمی دانش می باشد.

از این رو لازم است تا از فروشگاه هایی آنهارا خریداری کنیم که دارای گارانتی و ضمانت پس ار فروش می باشند. رنج قیمت برای خرید لپ تاپ گیمینگ که بتواند تمام نیازهای گفته شده را برآورده کند در فروشگاه لیپک از 23 تا 42میلیون تومان میباشد. اگر میخواهید که از لپ تاپ خود بهعنوان یک تبلت هم استفاده کنید، یک لپ تاپ ۲ در ۱ را میتوانید در نظر داشته باشید. ۱. کدام سیستم عامل برای لپ تاپ مناسب است؟

دیدگاهتان را بنویسید