لیست قیمت لپ تاپ – خرید لپ تاپ

دوام باتری و توان باتری (mAh) رابطه ی مسقیم با مصرف برق لپ تاپ دارد و از آنجایی که دانشجویان ساعات زیادی را در کلاس های درس می گذارند، گاهی پیدا کردن یک پریز برق می تواند برای آنها دردسر آفرین باشد از این رو باید لپ تاپ هایی را برگزینند که باتری آنها بتواند مدت زمان بیشتری برای آنها کار کند. به طور کلی ، عملکردی مانند ویندوز رو دارد ، ولی از رابط کاربری متفاوت تری نسبت به ویندوز استفاده میکند. کاربرانی که از نرم افزارهای سنگینی استفاده میکنند باید این میزان را به 16 گیگابایت ارتقا بدهند.

دقت کنید که ادعای خیلی از خریداران مبنی بر طول عمر باتری همیشه قابل اعتماد نیست. می دانیم که برای خرید لپ تاپ اداری نیاز است تا دستگاه هایی را انتخاب کنیم که توانایی و قابلیت انجام برخی از کارها را متناسب با نیاز ما داشته باشد و علاوه بر آن جنس بدنه، ابعاد و وزن و طول عمر باتری مناسبی داشته باشد ولی خوشبختانه باید بگوییم لازم نیست تا برای خرید این لپ تاپ ها به سراغ گرانترین و ممتازترین لپ تاپ موجود در بازار بروید شما می توانید متناسب با نیاز خود لپ تاپ های تجاری مقرون به صرفه را یافته و آنها را خریداری کنید تنها لازم است تا در ابتدا بدانید چه توقعی از این لپ تاپ ها دارید و چه نوع لپ تاپی برای شما مناسب است اولترا لپ تاپ ها، لپ تاپ های لینوکسی، کروم بوک ها و یا لپ تاپ های ویندوزی؟

اگر شما از کاربران گیمینگ هستید و قصد انجام کارهای گفته شده را دارید، میبایست به سراغ سیستمی بروید که از پردازنده گرافیکی مجزا برخوردار باشد. بیشتر تبلت ها مناسب کارهای روزانه می باشند ولی لپ تاپ ها از کارهای روزانه تا فعالیت های گیمینگ و طراحی و مهندسی را شامل می شوند. Nvidia و AMD دو کمپانی بزرگ تولید کننده ی کارت گرافیک های مناسب برای لپ تاپ های گیمینگ هستند.

در نتیجه لپ تاپ های هواوی گزینه مناسبی برای خرید هستند. در ادامه لیست و مشخصات جدیدترین لپ تاپ های هواوی را مشاهده میکنید. خرید لپ تاپ هواوی با توجه به امکانات خاص و کیفیت آن یک خرید هوشمندانه خواهد بود. با اینکه تبلت ها در رقابت سختی با لپ تاپ ها هستند ولی نتوانسته اند جایگزین آن ها شوند. اینکه چه میزان رم برای شما مناسب است، وابسته به کارکردی که با لپ تاپ خود دارید، میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید