لیست قیمت لپ تاپ – خرید لپ تاپ

این لپ تاپ اپل با توجه به ابعاد، وزن و پردازنده ی بسیار قوی به کسانی توصیه میشود که بهترین عملکرد را در هر مکانی نیاز دارند. اگه بودجه محدودی دارید یا اصلا محدودیتی در بودجه برای خرید لپ تاپ ندارید هر کدام میتواند انتخاب شما را صحیح تر کند. اولی اینکه این لپ تاپ را برای چه کاری میخواهید بخرید؟ این لپ تاپ هم مشخصات خیلی خوبی دارد و هم قیمت آن نسب به این مشخصات به صرفه تر است. اسپیکرهای لپ تاپ همچون بخش صوتی تلویزیون های عصر جدید قربانی کوچکتر کردن بدنه دستگاه های خود شده اند و به همین خاطر خیلی نباید از آن ها انتظارات بالایی داشت.

بنابراین به دنبال لپ تاپی باشید که بیش از 8 ساعت باتری دوام داشته باشد. این مدار جریان، جریان شارژ را به داخل و خارج از هر سلول داخلی باتری تنظیم میکند. البته لپ تاپی در این رده میتوانید یکی از این ویژگیها یا هردو را داشته باشد. لپ تاپی برای شما مناسب است که برای کارهای روزانه کاری یا دانشگاهی و سرگرمی شما مناسب بوده و بتوانید بدون نیاز به خرید لپ تاپ جدید در سالهای آینده، بهطور مداوم از آن استفاده کنید. من به لپ تاپی نیاز دارم که بتونه به راحتی نرم افزار های فوتوشاپ و اندنوت و spss رو باز کنه و درایو سی دی قوی ای داشته باشه.

شما در خرید لپ تاپ مناسب تدوین حداقل به یک درگاهThunderbolt و DisplayPort نیاز دارید که با کمک آنها میتوانید به درایوهای خارجی سریع، و تقریباً هر دستگاه جانبی USB مانند: موسهای خارجی یا صفحه کلیدها، با کابل کشی مناسب یا از طریق آداپتور به نمایشگرهای خارجی متصل شوید. نکته دوم؛ میزان بودجه یا پول شما برای خرید لپ تاپ است. دانستن این نکته به شما کمک میکند اولا هزینه اضافه برای چیزی که از آن استفاده نمیکنید پرداخت نکنید. بطور کلی این لپ تاپ در رنج قیمتی خود یا توجه به سخت افزار، وزن و نوع کاربردش گزینه ای با ارزش خرید بالا است که مستر نکست را مجاب میکند تا آن در لیست بهترین لپ تاپ ها بیاورد و برای خرید پیشنهاد دهد.

لپ تاپ اپل مک بوک پرو ساخته شده در اواخر سال 2020 است که اکثر کاربران آن را در سال 2021 تجربه کرده اند. لپ تاپ hp اگرچه اکنون به اندازه گذشته شناخته شده نیست و این شرکت را عمدتاً با پرینتر و چاپگرهای خانگی و اداری میشناسند اما همچنان مدلهای قدرتمند و خوبی را میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید