مشخصات، خرید و بررسی انواع لپ تاپ

اگر قصد خرید یک لپ تاپ تجاری را دارید، یکی از کلیدهای G و H را در نظر گرفته و سعی کنید که بدون بلند کردن انگشتان خود که روی این کلیدها قرار دارد، از صفحه اصلی صفحه کلید به سمت دیگر نقاط دسکتاپ بروید. برای تعیین عمر باتری موردنظر نوت بوک خود، سعی کنید که توضیحات سازنده در مورد باتری دقت کنید و ببینید که چه میزان عمری را برای باتری لپ تاپ ذکر کردهاند. اما باید بدانید که این کار در صورتی مفید خواهدبود که شما شناخت کافی از مشخصات لپ تاپ­ها داشته باشید؛ در غیر این صورت اگر فقط به دنبال لپ تاپی ارزان باشید که با آن حتی نتوانید نیازهای خود را برطرف کنید، خرید ارزان چه فایده­ای دارد؟

در عوض، شما میتوانید نتایج بررسی لپ تاپ ها را نیز مشاهده کرده و ببینید که منابع معتبر در مورد آن چه چیزها گفتهاند. اما توجه کنید که در صورت خرید لپ تاپی که در هر زمان و مکانی همراه شما خواهد بود، حتی اگر این نیاز در خانه یا محل کار شما باشد، باید عمر باتری حداقل ۷ ساعت باشد.

بطور کلی این سیستم عامل عملکرد مشابهی با ویندوز 10 دارد اما محیط کاربری آن کاملا متفاوت می باشد و بجای کورتانا در ویندوز از دستیار صوتی سیری می توانید استفاده کنید که با جفت کردن آنها می توانید از تلفن های خود تماس برقرار کنید، یا متونی را ارسال کنید و یا لپ تاپ را با اپل واچ خود باز کنید. این دستگاهها ترکیبی هستند و میتوانند در حالت سنتی لپ تاپ، حالت تبلت و موقعیتهای دیگر همچون ایستاده یا حالت چادری مورد استفاده قرار بگیرند. ۱۵ تا ۱۶ اینچ: این دسته محبوبترین اندازه در بین لپ تاپها است و معمولا بین ۱.۸ تا ۲.۵ کیلوگرم وزن دارند.

این لپ تاپها از نظر قدرت پردازشی و گرافیکی، طول عمر باتری و بدنهای مقاوم و مستحکم در جایگاه بسیار بالا و حرفهای قرار دارند. یکی لپ تاپ های جداشونده هستند که صفحه نمایش و صفحه کلید امکان جدا شدن از همدیگر را دارند و دستهی مربوط به لپ تاپهای انعطاف پذیر است که با لولا، امکان چرخش ۳۶۰ درجه برای تغییر حالت را دارا هستند. در صورتی که به دنبال لپ تاپهای با کاربری عمومی و امکانات و قابلیتهای مناسب هستید، میتوانید خرید سری n لپ تاپ asus این را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید