مشخصات، خرید و بررسی انواع لپ تاپ

برای خرید وسایل الکترونیکی و سخت افزاری نیز باید بیشتر از وسایل دیگر دقت به خرج داد ، چرا که این وسایل حساس تر می باشند و ممکن است عیب های پنهانی داشته باشند. عملکرد آنها یک درجه پایینتر از Core i5 است و قیمت نیز به همین ترتیب پایینتر خواهد بود. به دنبال پردازندههایی باشید که در مدل آنها عدد 10 وجود دارد (به عنوان مثال: Core i7-1060G7 یا Core i7-10710U)، زیرا آنها بخشی از جدیدترین مدلهای نسل دهم اینتل هستند و عملکرد بهتری را ارائه میدهند. در صورتی که بخواهید تمامی برنامهها و بازیهای مورد نیاز خود را بدون هیچ مشکل و نقص اجرا کنید، باید به سراغ لپ تاپ ۶۴ بیتی بروید.

در عوض، بررسیهای افراد ثالث را از منابع عینی، مطالعه و از آنها راهنمایی برای خرید لپ تاپ با باتری مناسب بخواهید. حتما می دانید که برندهای جهانی زیادی وجود دارد که بهترین انواع لپ تاپ ها را طراحی و در اختیار افراد قرار می دهند، پس چه بهتر که محصول مورد نیاز خود را از آن ها با اطمینان خریداری کنید. 1 – فقط ظرفیت رم کارت گرافیک محاسبه شود و به تنهایی مقدار آن بیان شود .به این شکل که اگر کارت گرافیک دارای رم 2 گیگ هست ، ظرفیت کارت گرافیک دقیقا 2 گیگ به شمار می آید .

برای مثال اگر شما قصد دارید از نسخه پروفشنال ویندوز ۱۰ استفاده کنید، حداقل ۲ گیگ برای اجرای آن نیاز دارید. در ادامه راهنمای خرید لپ تاپ، باید مجددا بگوییم که باز هم در صورتی که تمایل به استفاده عادی از دستگاه برای کتاب خواندن و موزیک شنیدن داشته باشید، لازم نیست که به پورت ها زیاد دقت کنید؛ ولی اگر اینطور نشد، بهتر است که به پورت های لپ تاپ هم دقت کنید. در این بخش از راهنمای خرید لپتاپ و نکاتی در هنگام خرید لپ تاپ خوب است بدانید که مهمتر از سرعت پردازنده در خرید بهترین لپ تاپ، عملکرد درایو ذخیرهسازی شما است.

در ادامه راهنمای خرید لپتاپ و نکات هنگام خرید لپ تاپ خوب است بدانید که از دیگر قطعات مهم در مشخصات فنی یک لپ تاپ خوب رم دستگاه است. همیشه خرید جدیدترین لپ تاپ به معنای انتخاب برتر نیست و بسیاری از کاربران همچون دانشآموزان و دانشجویان یا کارمندان اداری نیازی به خرید لپ تاپ با قدرت پردازش بالا نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید